X

متن خبر

نسخه چاپي

  سه شنبه 21 فروردین 1397 - 03:31:54 ب.ظ  

مدیرکل ثبت فارس در اولین روز از شورای اداری رؤسای ادارات تابعه ثبتی استان در سال جدید : لزوم همدلی پرسنل در جهت تسهیل خدمت رسانی به مردم

 

اولین همایش فصلی رؤسای واحدهای ثبتی تابعه استان فارس در سال جدید با حضور مدیرکل و دیگر مسؤلان ثبت این استان و رؤسای شهرستان های تابعه برگزار گردید. در ابتدای این گردهمایی مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس ضمن تبریک فرا رسیدن ایام مبارک و فرخنده رجب و شعبان و نیز سال جدید به حاضرین و با اشاره به ضرورت حرکت در راستای تحقق هر چه بهتر سیاست های سازمانی عنوان داشت: امیدواریم در سال جاری با همدلی بیش از پیش و پیاده سازی و اجرای مطلوب فرایندها زمینه خدمات رسانی به مردم فهیم این استان را تسهیل نماییم.  

اقبال با اشاره به ضرورت شفاف سازی در فرایندهای ارائه خدمات آن را گامی مهم در جهت جلب هر چه بیشتر اعتماد مردم و نیل به اهداف عالیه برشمرد و عنوان داشت: فعالیت ادارات ثبت اسناد و املاک از مؤلفه های مهم توسعه پایدار و از ضروری ترین لازمه های امنیت فردی و اجتماعی می باشد و موظفیم با انجام صحیح فرایندها زمینه تثبیت مالکیت ها و امنیت حقوقی جامعه را فراهم سازیم.

وی همچنین ضمن قدردانی از عملکرد ادارات تابعه در زمینه های مختلف ارائه خدمات طی سال گذشته این امر را حاکی از تعهد توأم با تخصص تمامی کارمندان دانست و ابراز امیدواری نمود که در سال جدید نیز شاهد تداوم این روند باشیم.

اقبال در ادامه بر ضرورت رعایت نظم و انضباط اداری توسط کلیه همکاران، نظارت بر ارسال به موقع آمار به ثبت استان، بازرسی از دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق مطابق برنامه زمان بندی شده و ارسال به موقع صورتجلسات بازرسی و نیز استفاده از ظرفیتهای نرم افزاری و سخت افزاری ایجاد شده در جهت تسریع انجام امور اشاره نموده و ابراز داشت: برگزاری جلسات منظم و تداوم روند تعاملی مطلوب با ادارات مرتبط و نیز استفاده بهینه از قوانین تسهیل گر ارائه خدمات همچون قوانین تعیین تکلیف و سامان دهی عاملی مؤثر در نیل به رضایت مردم و سیاست های مدون سازمان ثبت می باشد.

لازم به ذکر است که در این نشست مدیرکل ثبت فارس ضمن اهدای لوح تقدیر کارمندان نمونه واحدهای تابعه ثبتی در سال گذشته به رییس مربوطه رؤسا را ملزم به بهره گیری بیش از پیش از کارمندان دارای تخصص در جهت خدمات رسانی بهینه به مراجعین نمود.

.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است