X

متن خبر

نسخه چاپي

  یکشنبه 2 اردیبهشت 1397 - 01:09:29 ب.ظ  

مدیرکل ثبت فارس در بازدید از اداره ثبت منطقه 4 شیراز: لزوم تداوم حرکت هدفمند ادارات ثبت در راه خدمات رسانی بهینه به مراجعین

 

تیم بازرسی اداره کل ثبت فارس متشکل از مدیرکل و جمعی از دیگر مسؤلان این اداره کل از اداره ثبت اسناد و املاک منطقه 4 بازدید نمودند. در این بازدید که به منظور بررسی روند انجام فرایندها، نظارت بر حسن انجام سیاست های سازمانی مصوب و نیز رسیدگی به مشکلات این واحدها انجام شد، مدیرکل ثبت فارس و هیأت همراه از قسمتهای مختلف این اداره دیدن نمودند.

در این بازدید مهدی اقبال با اشاره به جهش و انقلاب عظیم در حوزه انجام فرایندها در مجموعه ثبت اسناد و املاک، این تحولات را منشعب از برنامه های کارشناسانه دانست و اظهار داشت: هم اکنون که به لطف تلاش های مستمر شاهد تحول در خدمت رسانی در حوزه ثبت می باشیم ضروری است با استمرار این روند، تسهیل در امور مراجعین و زمینه انتفاع حداکثری جامعه از گستره این خدمات را فراهم نماییم.

وی همچنین با قدردانی از عملکرد مطلوب پرسنل این اداره در سال گذشته آنان را به تلاش مضاعف در جهت ارائه خدمات به مردم شریف این استان در سال جاری رهنمون گردید.

لازم به ذکر است مدیرکل ثبت فارس و هیأت همراه ضمن بازدید از تمامی قسمتهای این اداره از نزدیک با نحوه خدمت رسانی به مردم دیدن کرده و از نزدیک به مشکلات مراجعین رسیدگی و پاسخگویی نمودند.

.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است