X

متن خبر

نسخه چاپي

  دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 - 11:19:25 ق.ظ  

مدیرکل ثبت فارس عنوان نمود: پاسخگویی بهینه به مطالبات مردم در گرو همدلی و همگامی پرسنل ادارات ثبت

مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس در جریان بازدید از ادارات ثبت شرکت ها و منطقه 2 ثبت شیراز ابراز داشت: مستند سازی املاک و اراضی زمینه ساز استحکام بخشیدن به مالکیت ها می باشد و افزود: موظفیم با تبیین جایگاه اسناد رسمی به جامعه زمینه ترغیب بیش از پیش مردم به سمت این اسناد را فراهم نماییم.

در ادامه بازدیدهای مهدی اقبال مدیرکل ثبت فارس از واحدهای تابعه ثبتی از ادارات ثبت شرکت ها و منطقه 2 شیراز بازرسی بعمل آمد.

در این سرکشی مدیرکل ثبت فارس به همراه دیگر اعضای تیم بازرسی نحوه عملکرد ادارات فوق در انجام فرایندها را مورد بازبینی قرار دادند و ضمن دیدار با کارکنان این واحدها و مراجعین و تبادل نظر پیرامون مسایل مطروحه دستورات و راهکارهای لازم جهت تسریع در رسیدگی به درخواست های مراجعین صادر نمودند.

اقبال مستند سازی املاک و اراضی را زمینه ساز استحکام بخشیدن به مالکیت ها برشمرد و اظهار نمود: موظفیم با تبیین جایگاه اسناد رسمی به جامعه زمینه ترغیب بیش از پیش مردم به سمت این اسناد را فراهم نماییم.

مدیرکل ثبت فارس تصریح نمود: رسیدگی بهینه به امور مراجعین در گرو همدلی و همراهی کارکنان ادارات و همسویی آنان با سیاست های مد نظر سازمانی می باشد.

همچنین وی ضمن اشاره به برنامه های این اداره کل در خصوص استمرار روند بازرسی از تمامی ادارات تابعه عنوان داشت: با رصد نمودن روند انجام فرایندها و ارائه خدمات به مردم زمینه نیل به اهداف مصوب سازمانی و رضایت حداکثری مردم فهیم فارس را فراهم می نماییم.

لازم به ذکر است تعدادی از مراجعین ضمن دیدار با مدیرکل ثبت فارس و ارائه درخواست های خود از مکانیزه گردیدن خدمات ثبتی و نحوه ارائه خدمات توسط ادارات ثبت شیراز ابراز رضایت نمودند.

.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است