X

متن خبر

نسخه چاپي

  دوشنبه 22 مرداد 1397 - 12:12:12 ب.ظ  

مدیرکل ثبت فارس در مراسم معارفه رییس جدید شهرستان آباده: تحولات گسترده در پیکره ثبت اسناد و املاک منتج به تبیین جایگاه این ادارات در جامعه گردیده است.

با حضور مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان فارس، هیأت همراه و جمعی از مسؤلان شهرستان آباده ریاست جدید اداره ثبت اسناد و املاک این شهرستان معرفی گردید.

در این مراسم مهدی اقبال مدیرکل ثبت فارس ضمن قدردانی از زحمات حمید ستاری کفیل این اداره و آرزوی موفقیت برای وی در سمت جدید ابراز داشت: خوشبختانه در مقطع کنونی مجموعه ثبتی این استان با بهره گیری از افراد متعهد و توانمند در رأس ادارات تابعه سرمایه ارزشمندی جهت انجام هر چه بهتر امور مراجعین در اختیار دارد و روند خدمات رسانی بهینه به مردم فهیم این استان حاصل بهره گیری از رؤسای کوشا و مدیریت مطلوب آن ها بر مجموعه تحت امر می باشد.  

مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس شفافیت حاصله و سیستمی شدن فرایندهای ثبتی را نتیجه تحولات گسترده در پیکره این ادارات دانست و نتایج آن را برای جامعه ملموس و محسوس برشمرد و افزود: خوشبختانه شاهد بازشناسی ادارات ثبت به عنوان اداراتی متحول در زمینه ارائه خدمات به مراجعین هستیم و این ادارات از ادارات پیشرو در بهره گیری از تحولات بنیادین در انجام فرایندها محسوب می گردند.

اقبال با اشاره به لزوم تسریع و تسهیل در انجام امور مراجعین از رییس جدید ثبت شهرستان آباده خواست تا ضمن ایجاد محیطی آرام و همدلی هر چه بیشتر در این مجموعه در پیگیری امور مردم به احسن وجه تلاش نماید.

وی اظهار داشت: بعنوان خادمان مردم و انقلاب وظیفه داریم ضمن تلاش مضاعف در انجام وظایف محوله، قانون مداری و تسریع در ارائه خدمات مطلوب به جامعه در راستای اهداف عالیه این نظام مقدس گام برداریم.

در ادامه مدیرکل ثبت فارس ضمن معرفی عبدالمهدی باغبان به عنوان رییس جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان آباده برای وی در سمت جدید آرزوی توفیق نمود.

.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است