X

متن خبر

نسخه چاپي

  یکشنبه 1 مهر 1397 - 12:12:12 ب.ظ  

مدیرکل ثبت فارس در بازدید از اداره ثبت اسناد و املاک سروستان: لزوم اطلاع رسانی به جامعه در زمینه گستره خدمات ثبتی

مدیرکل اداره ثبت اسناد و املاک فارس به همراه جمعی از معاونین و کارشناسان این اداره کل از اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان سروستان بازدید نمودند.

در این بازدید مهدی اقبال مدیرکل ثبت این استان و هیأت همراه ضمن حضور در بخش های مختلف این اداره و بررسی اجمالی آمارها و شیوه های ارائه خدمات به مردم از نزدیک روند انجام فرایندهای ثبتی و میزان رضایت مراجعین را مورد بازبینی قرار دادند.

در ابتدای این بازدید رییس اداره ثبت شهرستان سروستان با تشریح عملکرد این اداره در نیمه ابتدایی سال جاری و نحوه ارائه خدمات، به بیان پاره ای از مشکلات موجود پرداخت و مقرر گردید نسبت به رفع این مسایل اقدامات مقتضی صورت پذیرد.

در ادامه مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس ضمن دیدار با پرسنل اداره فوق و قدردانی از تلاش های بی وقفه آن ها در جهت حل و فصل معضلات سندی مراجعین، بر ضرورت شفاف سازی فرایندها و اطلاع رسانی گستره خدمات ثبتی به مردم تأکید نمود و عنوان داشت: فرصت خدمتگزاری به جامعه موهبتی بس عظیم است و اکنون که به عنوان خادمین مردم مفتخر به آن می باشیم ضروری است حداکثر تلاش خود را در راستای نیل به رضایت بیش از پیش جامعه معطوف داریم.

مهدی اقبال ضمن اشاره به ضرورت ارتقای کمی و کیفی انجام فرایندها و لزوم حفظ و حراست از حقوق مراجعین اظهار داشت: از مهم ترین مؤلفه ها در تکریم ارباب رجوع می توان به ارتقای فرایندهای ثبتی اشاره نمود و بحمداله طی سال های اخیر به تبع تحولات عمده در پیکره سازمان ثبت شاهد تحول در خدمت رسانی ادارات ثبتی این استان بوده ایم و ابراز امیدواری نمود این تحولات مثبت استمرار یابد.

.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است