X

متن خبر

نسخه چاپي

  دوشنبه 9 مهر 1397 - 12:12:12 ب.ظ  

مدیرکل ثبت فارس در بازدید از اداره ثبت شهرستان فراشبند: نیل به اهداف ثبت نوین مستلزم همدلی و عزم جدی پرسنل ادارات ثبت در پیاده سازی مطلوب خط مشی های سازمانی

به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس در مهرماه سال جاری و در ادامه بازدید از واحدهای تابعه ثبتی تیم بازرسی ثبت این استان متشکل از مدیرکل و دیگر همراهان از اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان فراشبند بازرسی نمودند.

در این بازدید مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان فارس ضمن دیدار با پرسنل این اداره بر ضرورت پیاده سازی فرایند های مصوب سازمانی تأکید نمود و عنوان داشت: اکنون که در راستای سیاست های سازمان ثبت بر محور مکانیزه نمودن فرایند ها گام برداشته ایم موظف به تلاش بیش از پیش در راه نیل به اهداف مد نظر می باشیم.

وی خاطر نشان ساخت: نیل به اهداف ثبت نوین میسور نمی باشد مگر با همدلی تمامی پرسنل و عزم جدی کارکنان ادارات ثبت در پیاده سازی هر چه مطلوب تر خط مشی های مصوب سازمانی.

مدیرکل ثبت فارس ضمن ملزم نمودن کارکنان ادارات ثبتی این استان به تبعیت از قوانین و مقررات سازمانی در انجام فرایندها ابراز نمود: فراهم سازی بستر مناسب خدمات رسانی به جامعه از اولویت های ما می باشد و امید داریم با تلاش مضاعف زمینه انتفاع مردم فهیم فارس از گستره خدمات ثبتی را فراهم نماییم.

لازم به توضیح است در این بازدید که به منظور بررسی روند ارائه هرچه مطلوب تر خدمات به مراجعین و نیز رسیدگی به مشکلات این واحد ثبتی انجام شد، مدیرکل ثبت فارس و هیأت همراه از قسمتهای مختلف این اداره دیدن نمودند و ضمن بازرسی از تمامی قسمتهای این اداره و نحوه خدمت رسانی به مردم به درخواست های تعدادی از مراجعین رسیدگی و پاسخگویی نمودند.

.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است