X

متن خبر

نسخه چاپي

  سه شنبه 1 آبان 1397 - 12:12:12 ب.ظ  

مدیرکل ثبت فارس: تلاش این اداره کل در فراهم نمودن رفاه حال مراجعین با احداث ساختمان های اداری مطلوب

به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس مهدی اقبال مدیرکل ثبت این استان در حاشیه مراسم کلنگ زنی ساختمان جدید اداره ثبت زرقان ضمن اشاره به گستردگی این بخش و نیاز مبرم آن به یک ساختمان مناسب و در خور شأن مراجعین خاطر نشان نمود: با توجه به این که از 44 واحد تابعه ثبتی سراسر استان تعداد 21 واحد آن استیجاری می باشد، طی سال های اخیر بر آن بوده ایم با فراهم نمودن و احداث مکان های اداری مطلوب تر گام های مؤثری در جهت رفاه حال مراجعین برداریم.

وی عنوان داشت: هم اکنون عملیات احداث 5 ساختمان جهت ادارات تابعه در دست اقدام است و ابراز امیدواری نمود با تلاش مضاعف متولیان مربوطه زودتر از موعد مقرر به بهره برداری برسند.

اقبال همچنین ضمن تقدیر از فعالیت های بی وقفه واحد امور ساختمان این اداره کل در حوزه مقاوم سازی، بهبود وضعیت و رفع نواقص احتمالی ساختمان های موجود اظهار داشت: همواره پرسنل واحدهای تابعه ثبتی این استان خود را موظف به ارتقای کمی و کیفی خدمات رسانی به مردم فهیم فارس می دانند و می کوشند با ارائه خدمات بهینه در نیل به رضایت جامعه موفق عمل نمایند.   

مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس تأسیس ساختمان های اداری مطلوب و در خور متقاضیان خدمات ثبتی را از حقوق مسلم مردم برشمرد و افزود: در این راستا نهایت تلاش خود را به کار می بندیم و در جهت تکریم مراجعین از هیچ کوششی دریغ نخواهیم نمود.

.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است