X

متن خبر

نسخه چاپي

  دوشنبه 21 آبان 1397 - 12:12:12 ب.ظ  

مدیرکل ثبت فارس در بازدید از ادارات ثبت مناطق 1 و 5 شیراز: اولویت ادارات ثبت تثبیت مالکیت ها و ایجاد نظم حقوقی در این زمینه

مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس ضمن الزام پرسنل ادارات تابعه ثبتی این استان به انجام فرایندها بر مبنای قانون و تبعیت از الزامات قانونی در مراحل انجام کار عنوان داشت: با توجه به نصوص صریح قانونی و عدم ابهام در فرایندهای ثبتی هیچگونه قصوری از کارکنان پذیرفته شدنی نیست و ملاک ما اجرای صحیح فرایندها و تبعیت از سیاست های مدون سازمانی می باشد.

به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس در ادامه بازدیدهای مدیرکل ثبت این استان از واحدهای تابعه ثبتی از ادارات ثبت اسناد و املاک مناطق 1 و 5  شیراز بازدید گردید.

در این بازدید که به منظور بررسی روند انجام فرایندهای ثبتی و نیز رسیدگی به مشکلات این واحدها انجام شد تیم بازرسی از بخش های مختلف این ادارات دیدن نمود.

در ابتدای بازرسی ها رؤسای ادارات فوق با ارائه گزارش های اجمالی از عملکرد بخش های مختلف مجموعه های تحت امر خود به پاره ای از کمبودها و مشکلات در روند ارائه هر چه مطلوب تر خدمات به مراجعین اشاره نمودند و مقرر گردید با همکاری و ارائه نظرات کارشناسان اداره کل ثبت فارس راهکارهای بهبود فرایندها در این موارد ارائه گردد.

 همچنین مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس ضمن الزام پرسنل این ادارات به انجام فرایندها بر مبنای قانون و تبعیت از الزامات قانونی در مراحل انجام کار عنوان داشت: با توجه به نصوص صریح قانونی و عدم ابهام در فرایندهای ثبتی هیچگونه قصوری از کارکنان پذیرفتنی نیست و ملاک ما اجرای صحیح فرایندها و تبعیت از سیاست های مدون سازمانی می باشد.

وی همچنین با اشاره به اولویت ادارات ثبتی این استان در برآورده ساختن انتظارات مراجعین تصریح نمود: مهم ترین اولویت ادارات ثبت به عنوان متولیان حفظ حقوق ثبتی جامعه تثبیت مالکیت ها و ایجاد نظم حقوقی در این راستا می باشد.

 لازم به ذکر است مدیرکل ثبت فارس و هیأت همراه ضمن بازدید از تمامی قسمتهای این ادارات از نزدیک با نحوه خدمت رسانی به مردم دیدن کرده و به مشکلات تنی چند از مراجعین رسیدگی و پاسخگویی نمودند.

.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است