X

متن خبر

نسخه چاپي

  دوشنبه 3 دی 1397 - 12:12:12 ب.ظ  

توسط تیم بازرسی اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس صورت پذیرفت: بازدید از ادارات ثبت جهرم و خفر

مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس در بازدید از ادارات ثبت شهرستان های جهرم و خفر عنوان داشت: خود را موظف می دانیم در جهت برآورده ساختن انتظارات قانونی و مشروع مراجعین تمام توان خویش را به کار بندیم و امید داریم به عنوان خادمین مردم بتوانیم مشکلات ثبتی آنان را به احسن وجه برطرف نماییم.

تیم بازرسی اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس متشکل از مدیرکل و دیگر همراهان در سفر یک روزه به شهرستان های جهرم و خفر از ادارات ثبت این شهرستان ها بازدید نمودند.

هیأت بازدید کننده ضمن حضور در بخشهای مختلف این ادارات و بررسی اجمالی آمارها و شیوه های ارائه خدمات به مردم از نزدیک روند انجام فرایندهای ثبتی و نحوه ارائه خدمات به مراجعین را مورد بازبینی قرار دادند.

در این بازدیدها مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس حرکت به سوی ثبت نوین و مکانیزه گردیدن فرایندهای ثبتی را گامی ارزشمند در جهت تسریع خدمات رسانی به مردم و نیل به رضایت جامعه عنوان داشت و این اقدامات را حاصل برنامه ریزی های مدون و کارشناسانه سازمانی و همسویی همه جانبه پرسنل ادارات ثبت دانست.

وی با ملزم نمودن رؤسا و کارکنان ادارات فوق به حرکت در راستای انجام صحیح و سریع فرایندها و حداکثر تلاش در جهت انجام وظایف قانونی ابراز داشت: خود را موظف می دانیم در برآورده ساختن انتظارات قانونی و مشروع مراجعین تمام توان خویش را به کار بندیم و امید داریم به عنوان خادمین مردم بتوانیم مشکلات ثبتی آنان را به احسن وجه برطرف نماییم.

اقبال با ابراز خشنودی از اجرای مصوبات شورای اداری این اداره کل در جهت ارائه هر چه بهتر خدمات به مردم فهیم این استان در سال جاری تصریح نمود: ارزیابی های صورت پذیرفته از ادارات ثبت شهرستان های تابعه در گرو پیاده سازی مطلوب مصوبات، تعامل بهینه با ادارات مرتبط در حوزه زمین و مسکن، آمار ارائه گردیده در قالب خدمات ثبتی و میزان رضایت مراجعین می باشد و مفتخریم در سال های اخیر در نیل به این شاخص ها و کسب اعتماد عمومی موفق عمل نموده ایم. 

لازم به ذکر است در جریان این سرکشی ها تعدادی از مراجعین به این واحدهای ثبتی با مدیرکل ثبت فارس دیدار نموده و ضمن بیان مشکلات خود دستورات لازم را مبنی بر رسیدگی اخذ نمودند.

.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است