X

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   دوشنبه 17 اردیبهشت 1397 - 01:17:02 ب.ظ

مدیرکل ثبت فارس: ثبت 13 هزار و 877 شرکت تجاری و مؤسسه از ابتدای راه اندازی سامانه جامع ثبت شرکتها تا پایان فروردین ماه سال جاری

مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس ابراز داشت: همان گونه که با اجرایی شدن سامانه جامع ثبت شرکت ها شاهد شفاف سازی، سرعت بخشی و جلوگیری از اتلاف وقت متقاضیان بوده ایم، آرشیو الکترونیکی پرونده های ثبت شرکت ها نیز گامی ارزشمند در تکمیل مراحل مکانیزاسیون و تسهیل ارائه خدمات می باشد.

 

به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس مهدی اقبال مدیرکل ثبت این استان اظهار داشت: از ابتدای راه اندازی سامانه جامع ثبت شرکتها تا پایان فروردین ماه سالجاری تعداد 13 هزار و 877 شرکت تجاری و مؤسسه غیر تجاری در فارس به ثبت رسیده است.

همچنین وی با بیان ثبت 149 شرکت تجاری و مؤسسه غیر تجاری در فروردین ماه سال جاری ابراز نمود: از این میزان تعداد 128 شرکت تجاری و 21 مؤسسه غیر تجاری می باشند.

مدیرکل ثبت فارس با اشاره به برگزاری جلسه آرشیو الکترونیکی ثبت شرکت ها با حضور کارشناسان طی روزهای اخیر افزود: با توجه به حساسیت این مبحث در صیانت از حقوق مراجعین و لزوم شفافیت در تمام مراحل ثبت شرکت خواهان تسریع در این مقوله در جهت خدمت رسانی مطلوب تر به مراجعین می باشیم.

وی خاطر نشان ساخت: همان گونه که با  اجرایی شدن سامانه جامع ثبت شرکت ها شاهد شفاف سازی، سرعت بخشی و جلوگیری از اتلاف وقت متقاضیان بوده ایم، آرشیو الکترونیکی پرونده ها نیز گامی ارزشمند در تکمیل مراحل مکانیزاسیون و تسهیل ارائه خدمات می باشد.

اقبال تصریح نمود: تمام تلاش ما بر این است که اداراتی در خور مردم فهیم فارس فراهم نموده و روند خدمات رسانی به جامعه را تسهیل نماییم.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است