X

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 - 12:29:06 ب.ظ

مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس در بازدید از ادارات ثبت شهرستانهای جهرم و خفر: ارتقاء عملکرد و همسویی با تحولات ایجاد شده مهمترین گام در بهبود خدمات رسانی

 

مهدی اقبال مدیرکل اداره ثبت اسناد و املاک استان فارس و هیأت همراه از ادارات ثبت شهرستان های جهرم و خفر بازدید بعمل آوردند. تیم بازرسی ضمن بازدید از قسمتهای مختلف این ادارات، از نزدیک نحوه انجام فرایندها را بررسی نموده و ارشادات و راهنماییهای لازم به مسؤلین و کارکنان جهت ارائه خدمات مطلوب تر به مراجعین ارائه گردید.

همچنین در این بازدیدها رؤسای ادارات فوق گزارشی از عملکرد مجموعه های خود و پاره ای از مشکلات موجود به هیأت بازدید کننده ارائه نمودند و مقرر گردید با حل این معضلات زمینه ارائه بهتر خدمات به مردم این شهرستان ها فراهم گردد.

 مدیرکل ثبت فارس ضمن تأکید بر ضرورت روان سازی، دقت، صحت و پاسخگویی مناسب به مراجعین اظهار داشت: ادارات ثبت به عنوان حافظان حقوق اشخاص موظف به حفظ و حراست از حقوق مردم و تثبیت مالکیت ها می باشند و مقتضی است ضمن حسن برخورد و اخلاق حسنه با ارباب رجوع زمینه ساز رضایت هر چه بیشتر مراجعین و صیانت از حقوق ایشان باشیم.

 اقبال با مهم توصیف نمودن اهمیت تکریم ارباب رجوع، ارتقاء عملکرد و همسویی با تحولات ایجاد شده در راستای بهبود خدمت رسانی را از مهمترین عوامل برشمرد و افزود: موظفیم همگام با تغییرات ایجاد شده در نیل به استقرار اهداف ثبت نوین موفق عمل نماییم.

لازم به ذکر است در جریان این سرکشی ها تعدادی از مراجعین به این واحدهای ثبتی با مدیرکل ثبت فارس دیدار نموده و ضمن بیان مشکلات خود دستورات لازم مبنی بر رسیدگی به درخواست های خود دریافت نمودند.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است