X

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   شنبه 19 خرداد 1397 - 12:12:12 ب.ظ

مدیرکل ثبت فارس: تحقق 100 درصد برنامه عملیاتی این اداره کل در به روز رسانی و ویرایش محدوده ثبتی استانی در سال گذشته

مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس ضمن اشاره به عملکرد اداره کاداستر و نقشه برداری این اداره کل در سال قبل اظهار داشت: به مدد بهره گیری ثبت فارس از کارشناسان مجرب کاداستر شاهد عمل به تعهدات این اداره در راستای تحقق برنامه عملیاتی سال گذشته بوده ایم و ابراز امیدواری نمود: این روند مطلوب در راستای خدمات رسانی هر چه بهتر به مردم این استان تداوم یابد.

وی خاطر نشان ساخت: در همین راستا این اداره کل با به روز رسانی و ویرایش بیش از 38 میلیون هکتار از محدوده ثبتی این استان در سال 1396 موفق به تحقق 100 درصدی برنامه عملیاتی گردیده است.

اقبال افزود: همچنین اداره کاداستر و نقشه برداری ثبت فارس در مباحث تکمیل و عملیاتی نمودن استفاده از محدوده شهرها با بیش از 1 هزار و 440 کیلومتر و تهیه و درج بیش از  21 هزار و 930 کیلومتر از محدوده روستاها و آبادی ها در بانک جامع کاداستر صد در صد برنامه عملیاتی سال گذشته در این مقوله ها را محقق نموده است.

وی تصریح نمود: برنامه ما در سال جاری بهره گیری از تمام ظرفیتها و امکانات موجود در راستای تداوم مستند سازی اراضی ملی و منابع طبیعی در فارس و ارائه خدمات بهینه به هم استانی ها می باشد و امیدواریم با تلاش مضاعف کارشناسان اداره کاداستر این اداره کل همانند گذشته شاهد پیشرفت مطلوب در این زمینه ها باشیم. 

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است