X

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   دوشنبه 21 خرداد 1397 - 12:12:12 ب.ظ

مدیرکل ثبت فارس: با نگاه کارشناسانه زمینه ارائه خدمات بهینه به جامعه را دنبال می نماییم.

مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس ابراز نمود: از آن جا که شیوه های سنتی پاسخگوی نیاز مراجعین نبوده است، این امر ضرورت جایگزینی شیوه های نوین در انجام فرایند ها را توجیه می نماید و خوشبختانه ادارات تابعه ثبتی فارس ضمن همگامی با تحولات ایجاد شده در راستای مکانیزاسیون سهم قابل ملاحظه ای در پیاده سازی اهداف مصوب ثبت نوین در این استان داشته اند.

مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان فارس در جمع معاونین و کارشناسان این اداره کل با اشاره به تحولات عظیم ایجاد شده در پیکره ادارات ثبت طی سال های اخیر این امر را حاصل نگاه نقادانه و کارشناسانه دانست و افزود: از آن جا که ملاک و معیار ما نیل به رضایت حداکثری مراجعین می باشد پس موظفیم با ارائه بهینه خدمات زمینه جلب اعتماد حداکثری مردم را فراهم نماییم.

وی اظهار داشت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی، تکریم ارباب رجوع و حسن برخورد با مراجعین از اولویت ها می باشد و مسؤلیت همگی ما به عنوان خدمتگزاران مردم جلب رضایت و احقاق حقوق ارباب رجوع می باشد.

اقبال خاطر نشان ساخت: از آن جا که شیوه های سنتی پاسخگوی نیاز مراجعین نبوده است، این امر ضرورت جایگزینی شیوه های نوین در انجام فرایند ها را توجیه می نماید و خوشبختانه ادارات تابعه ثبتی فارس ضمن همگامی با تحولات ایجاد شده در راستای مکانیزاسیون سهم قابل ملاحظه ای در پیاده سازی اهداف مصوب ثبت نوین در این استان داشته اند.

همچنین مدیرکل ثبت فارس از اولویت های سال جاری این اداره کل را شفافیت و سرعت عمل در راستای تسهیل و تسریع امور مراجعین دانست و افزود: خوشبختانه هم اکنون جایگاه ادارات ثبت اسناد و املاک در جهت تثبیت مالکیت اشخاص در بین جامعه مشهود است و این امر افزایش اعتماد عمومی را در پی داشته است به گونه ای که مراجعین، این ادارات را مدافع حقوق خود می دانند.

وی برنامه سال جاری این اداره کل را استمرار روند مطلوب خدمتی سالیان گذشته و پیشبرد بهینه مصوبات و برنامه های سازمانی برشمرد.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است