X

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   پنجشنبه 11 مرداد 1397 - 12:12:12 ب.ظ

مدیرکل ثبت فارس: صدور بیش از 3 هزار و 700 سند در راستای قوانین تعیین تکلیف و سامان دهی از ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه در این استان

مهدی اقبال مدیرکل اداره ثبت اسناد و املاک فارس در جمع معاونین و دیگر مسؤلان این اداره کل اظهار داشت: ادارات تابعه ثبتی این استان در چهار ماهه ابتدایی سال جاری با صدور 2 هزار و 536 سند در راستای قانون سامان دهی و 1 هزار و 209 سند در راستای قانون تعیین تکلیف املاک و اراضی فاقد سند رسمی اقدامات مطلوبی در جهت مستند سازی املاک و اراضی انجام داده اند.

وی با اشاره به نقش قوانین تسهیل گر همچون قوانین تعیین تکلیف و سامان دهی هدف از وضع این قوانین را انتفاع حداکثری جامعه از گستره خدمات ثبتی و رفع مشکلات سندی مردم برشمرد.

اقبال خاطر نشان ساخت: هم اکنون شاهد هستیم که با تعامل مطلوب ادارات ثبت اسناد و املاک و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، مردم شهرهای کم جمعیت و روستاها از مزایای قانون سامان دهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن برخوردار گردیده اند و نتایج ارزشمند آن بوضوح قابل رؤیت است.

مدیرکل ثبت فارس بر لزوم بکارگیری همه ظرفیت های قانونی در ارائه خدمات بهینه به مردم و به خصوص اقشار مستضعف جامعه تأکید نمود و افزود: تلاش داریم ضمن همدلی و با استمرار خدمت رسانی مطلوب به جامعه در راستای ارتقای اعتماد عمومی گام برداریم.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است