X

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   پنجشنبه 15 شهریور 1397 - 12:12:12 ب.ظ

مدیرکل ثبت فارس در بازدید از ادارات ثبت منطقه 2 و 4 شیراز: فراهم نمودن بستر مطلوب خدمت رسانی منوط به نظارت مستمر بر فرایندها و بهبود کیفی و کمی ارائه خدمات می باشد.

در ادامه بازدیدهای مدیرکل ثبت فارس از واحدهای تابعه از ادارات ثبت اسناد و املاک منطقه 2 و 4 شیراز بازدید بعمل آمد.

در این سرکشی ها که تنی چند از مسؤلان اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس مهدی اقبال مدیرکل ثبت این استان را همراهی نمودند از قسمت های مختلف این ادارات دیدن بعمل آمد و تیم بازرسی ضمن حضور در بخش های مختلف ادارات فوق و بررسی اجمالی آمارها و شیوه های ارائه خدمات به مردم، از نزدیک روند انجام فرایندهای ثبتی را مورد بازبینی قرار دادند.

مدیرکل ثبت فارس ضمن استماع گزارشات اجمالی رؤسای این ادارات از روند انجام فرایندها و تأکید بر تداوم روند بازرسی ها از واحدهای تابعه در سراسر استان در نیمه دوم سال جاری عنوان داشت: فراهم نمودن بستر مطلوب خدمت رسانی منوط به نظارت مستمر بر فرایندها، رفع نواقص احتمالی و بهبود کیفی و کمی ارائه خدمات به مراجعین است.

وی تبیین جایگاه ادارات ثبت به عنوان مجموعه هایی پویا را حاصل تحولات برنامه ریزی شده ساختاری و اصلاح فرایندها برشمرد و ابراز نمود: پاسخگویی غیر حضوری به مراجعین و تسریع در رسیدگی به در خواست های مردم در حداقل زمان ممکن منشعب از تلاش های سازمان یافته و کارشناسانه در پیکره ادارات ثبت اسناد و املاک بوده است و بحمداله امروزه نتایج روشن آن بوضوح قابل رؤیت می باشد.

لازم به ذکر است در این بازدیدها تعدادی از مراجعین ضمن دیدار با مدیرکل ثبت فارس و طرح در خواست های خود از ارائه خدمات الکترونیک و سرعت عمل ادارات ثبت قدردانی نمودند.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است