X

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   یکشنبه 18 شهریور 1397 - 12:12:12 ب.ظ

برگزاری کلاس های آموزشی ثبت شرکت ها در اداره کل ثبت فارس

با حضور کارشناسان و متصدیان ثبت شرکتهای ادارات تابعه ثبتی فارس دوره های آموزشی " ثبت و تغییرات شرکت ها و مؤسسات غیر تجاری در فضای مجازی بخش اینترنتی" و " نصب، راه اندازی و بهره برداری از سامانه ثبت شرکت ها در واحدهای ثبتی" در سالن شهید زرگری اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس برگزار گردید.

در این دوره آموزشی که به مدت 38 ساعت برگزار شد آقایان اکبری و عباسی رییس و کارشناس اداره ثبت شرکتهای شیراز ضمن تدریس به حاضرین به پرسشهای آن ها در موارد فوق پاسخگویی نمودند.

قابل توضیح است که دوره های آموزشی فوق از دوره های مصوب مرکز آموزش و پژوهش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می باشند که جهت افزایش تخصص و مهارت کارمندان شاغل در بخش  ثبت شرکتها برنامه ریزی شده است و نیز عناوین این دوره های آموزشی منطبق با برنامه مصوب و اعلامی این مرکز میباشد که متناسب با نیازها و اهداف ادارات و واحدهای تابعه ثبتی تنظیم شده است.

لازم به ذکر می باشد سیاست آموزشی اداره کل ثبت فارس در سال جاری نیز همچون سال گذشته برگزاری مستمر و مطلوب کلاس های آموزشی و همسویی با مراکز آموزش و پژوهش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و استانداری این استان در جهت ارتقای دانش شغلی و عمومی کارکنان واحدهای تابعه می باشد.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است