X

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   پنجشنبه 12 مهر 1397 - 12:12:12 ب.ظ

مدیرکل ثبت فارس و هیأت همراه از ادارات ثبت اسناد و املاک شهرستان های ارسنجان و پاسارگاد بازدید نمودند.

مهدی اقبال مدیرکل ثبت فارس با هیأت همراه ضمن بازدید از ادارات ثبت اسناد و املاک شهرستان های ارسنجان و پاسارگاد از نزدیک نحوه عملکرد این ادارات در خدمات رسانی به مراجعین را مورد بازبینی قرار دادند.

در این بازدیدها مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس در دیدار با پرسنل واحدهای ثبتی فوق و با تأکید بر لزوم تبعیت از قوانین موضوعه در اجرای فرایندها عنوان داشت: همگی ما موظفیم در حیطه امورات محوله بیشترین تلاش ممکن را انجام داده و فضای خدمت رسانی هر چه مطلوب تری برای جامعه فراهم سازیم. 

اقبال یکی از مهم ترین اولویت های این اداره کل را  کسب رضایت حداکثری مراجعین به واحد های ثبتی در سراسر استان برشمرد و افزود: اولویت ادارات تابعه ثبتی بر محور  انجام صحیح و به موقع فرایندها در راستای دفاع از حقوق مردم می باشد.

وی همچنین ضمن سنگین برشمردن مسؤلیت رؤسای ادارات ثبت آن ها را ملزم نمود با اعمال نظارت هوشمندانه بر مجموعه تحت امر خود و شناسایی و ارزیابی نقاط ضعف و قوت این مجموعه ها برنامه ریزی لازم را در جهت بهبود فرایندها و پاسخگویی بهینه به مطالبات مردم انجام دهند.

لازم به ذکر است در این بازدید ها تیم بازرسی از روند ساخت پروژه ساختمانی اداره ثبت ارسنجان دیدن نموده و مدیرکل ثبت فارس  با اشاره به این که یکی از مؤلفه های اساسی در نیل به اهداف عالیه سازمانی تهیه مکان های مناسب و در خور شأن مراجعین می باشد اظهار داشت: تسریع در تکمیل این پروژه گامی ارزشمند در جهت تسهیل خدمات رسانی به مردم فهیم این شهرستان می باشد.

لازم به توضیح است ساختمان کنونی اداره ثبت ارسنجان استیجاری می باشد و پروژه ساختمان جدید در ورودی شمالی شهر با هدف فراهم ساختن خدمات رسانی هر چه مطلوب تر به مردم شهید پرور این شهرستان  طراحی گردیده است. 

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است