X

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   دوشنبه 16 مهر 1397 - 12:12:12 ب.ظ

مدیرکل ثبت فارس از صدور نزدیک به 110 هزار رأی در راستای قانون تعیین تکلیف املاک و اراضی فاقد سند رسمی در این استان خبر داد.

مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس صدور قریب به 110 هزار رأی در راستای قانون تعیین تکلیف املاک و اراضی فاقد سند رسمی از ابتدای اجرای دستورالعمل این قانون تا پایان شهریورماه سالجاری را منشعب از به کارگیری ادارات ثبت این استان از کارشناسان خبره و پر تلاش در هیآت قانون تعیین تکلیف برشمرد.

به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس مهدی اقبال مدیرکل ثبت این استان ضمن اشاره به این که از ابتدای دستورالعمل قانون تعیین تکلیف املاک و اراضی فاقد سند رسمی تا پایان شهریورماه سال جاری تعداد 117 هزار و 921 پرونده در هیأت های این قانون در واحدهای تابعه ثبتی سراسر استان تشکیل گردیده است عنوان داشت: در همین راستا بالغ بر 109 هزار و 918 رأی توسط این هیآت صادر گردیده است.

وی ضمن قدردانی از تلاش های بی وقفه دبیران هیأت قانون تعیین تکلیف، نیل به اهداف مندرج در این قانون در ادارات ثبتی فارس را حاصل بهره گیری از کارشناسان خبره خواند و افزود: ملاک واحدهای تابعه ثبتی این اداره کل انتفاع حداکثری مردم از قوانین تسهیلگر مستند سازی املاک و اراضی است و در این زمینه تمام توان خود را بکار خواهیم بست.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است