X

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   دوشنبه 7 آبان 1397 - 12:12:12 ب.ظ

مدیرکل ثبت فارس از ثبت 1 هزار و 900 شرکت و مؤسسه از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه در این استان خبر داد.

به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس مهدی اقبال مدیرکل ثبت این استان اظهار داشت: طی هفت ماهه ابتدایی سال جاری تعداد 1 هزار و 900 شرکت و مؤسسه در اداره ثبت شرکت های شیراز به ثبت رسیده است.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس افزود: از شرکت های ثبت گردیده در این بازه زمانی تعداد 729 شرکت سهامی، 582 شرکت با مسؤلیت محدود و نیز تعداد 268 شرکت تعاونی به ثبت رسیده است.

اقبال خدمات رسانی بهینه به مردم فهیم این استان در حوزه های مختلف ثبتی منجمله ثبت شرکت ها را منشعب از تخصص و تعهد پرسنل این ادارات برشمرد و تصریح نمود: هم اکنون به مدد برنامه ریزی های کارشناسانه شاهد هماهنگی و همسویی مجموعه ثبتی فارس می باشیم و این امر نوید بخش ارائه هر چه مطلوب تر خدمات به مراجعین می باشد.

وی افزود: در مبحث ثبت شرکت ها از زمان راه اندازی سامانه جامع شاهد تسریع و تسهیل امور متقاضیان می باشیم و این امر را از بارزترین مصادیق حرکت این بخش در راستای صیانت از حقوق مردم دانست و ابراز داشت: هدف غایی ادارات ثبتی این استان انتفاع حداکثری مردم از گستره خدمات ثبتی می باشد.  

مدیرکل ثبت فارس نقش فرایند ثبت شرکت در حوزه کسب و کار در برهه کنونی را حائز اهمیت ذکر نمود و توجه ویژه به این بخش در راستای تسهیل خدمات رسانی به متقاضیان را یکی از اولویت های این اداره کل برشمرد.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است