X

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   یکشنبه 13 آبان 1397 - 12:12:12 ب.ظ

مدیرکل ثبت فارس در بازدید از اداره ثبت استهبان: نهادینه شدن فرهنگ خدمات رسانی بهینه به مراجعین در ادارات ثبت این استان

مهدی اقبال مدیرکل ثبت فارس در جریان بازدید از اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان استهبان ضمن قدردانی از عملکرد پرسنل این اداره، همدلی و همراهی مجموعه ثبتی این استان را ضامن خدمت رسانی هر چه مطلوب تر به مردم فهیم فارس برشمرد و با ابراز خرسندی از خدمات رسانی بهینه به مراجعین این امر را حاکی از همسویی این ادارات با برنامه های مصوب سازمانی دانست.

مهدی اقبال مدیرکل اداره ثبت اسناد و املاک فارس و هیأت همراه از اداره ثبت شهرستان استهبان بازدید بعمل آوردند.

تیم بازرسی ضمن بازدید از قسمتهای مختلف اداره فوق، در جریان نحوه ارائه خدمات به مراجعین قرار گرفتند و توسط آنان ارشادات و راهنماییهای لازم  به پرسنل این اداره در خصوص چگونگی انجام فرایندها ارائه گردید.

در ابتدای این بازدید احمد انتظار رییس اداره ثبت شهرستان استهبان به تشریح عملکرد اداره تحت سرپرستی خود و نیز ارائه گزارشی اجمالی از روند انجام امور پرداخت.

 در ادامه مدیرکل ثبت فارس ضمن قدردانی از عملکرد پرسنل ثبت استهبان، همدلی و همراهی مجموعه ثبتی این استان را ضامن خدمت رسانی هر چه مطلوب تر به مردم فهیم فارس برشمرد و با ابراز خرسندی از خدمات رسانی بهینه به مراجعین این امر را حاکی از همسویی این ادارات با برنامه های مصوب سازمانی دانست.

اقبال افزود: این اداره کل در سال های اخیر همه تلاش خود را معطوف به فراهم سازی زیر ساخت های لازم جهت نصب و راه اندازی سامانه های الکترونیکی مصوب سازمانی در واحدهای ثبتی تابعه نموده که همه این امور در جهت حصول اطمینان از روان سازی فرایندها و کسب رضایت مراجعین بوده است.

لازم به ذکر است در جریان این بازدید تعدادی از مراجعین به این واحد ثبتی با مدیرکل ثبت فارس دیدار نموده و ضمن بیان مشکلات ثبتی موجود دستورات لازم مبنی بر رسیدگی به درخواست های خود دریافت نمودند.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است