X

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   دوشنبه 14 آبان 1397 - 12:12:12 ب.ظ

در بازدید از اداره ثبت نی ریز توسط مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس مطرح گردید: استمرار انتفاع مراجعین از گستره خدمات ثبتی اولویت ادارات ثبتی این استان

مهدی اقبال مدیرکل اداره ثبت اسناد و املاک استان فارس و دیگر همراهان ضمن حضور در نی ریز از اداره ثبت اسناد و املاک این شهرستان بازدید نموده و از نزدیک در جریان نحوه خدمت رسانی کارکنان این اداره به مراجعین قرار گرفتند.

در حاشیه این بازدید مدیرکل ثبت فارس در دیدار با پرسنل و جمعی از مراجعین به این واحد ثبتی عنوان داشت: همواره مهم ترین اولویت ما ارائه مطلوب خدمات ثبتی به جامعه در چارچوب قوانین بوده است و تلاش داشته ایم مردم با کمترین هزینه خدمات ثبتی خود را دریافت نمایند.

وی ضمن الزام کارکنان این اداره به پاسخگویی به موقع به مراجعین افزود: جایگاه ادارات ثبت در تثبیت مالکیت ها و حفظ حقوق مردم ایجاب می نماید که اهمیت این ادارات بیش از پیش تبیین گردد و موظفیم زمینه آشنایی هر چه بیشتر مردم با نقش پر اهمیت ادارات ثبت اسناد و املاک را فراهم نماییم.

 اقبال خاطر نشان ساخت: عمده هدف ما استمرار انتفاع مردم از گستره خدمات این ادارات می باشد.

قابل توضیح است در ادامه این بازدید تیم بازرسی ضمن بازبینی بخش های مختلف این اداره در جریان مسایل و مشکلات کارکنان قرار گرفته و قول مساعد مبنی بر رفع کاستی های موجود داده شد.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است