X

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   شنبه 10 آذر 1397 - 12:12:12 ب.ظ

مدیرکل ثبت فارس در بازدید از ادارات ثبت شهرستان های قیر و خنج: شاخص ما رضایت جامعه از خدمات ثبتی می باشد.

مدیرکل ثبت فارس در جریان بازدید از ادارات ثبت شهرستان های قیر و خنج و در دیدار با پرسنل این ادارات عنوان داشت: با توجه به قبول مسؤلیت همگی موظف به حل و فصل درخواست های مردم در حیطه های مرتبط می باشیم و شاخص ما رضایت جامعه از خدمات ثبتی و ارتقای اعتماد عمومی نسبت به عملکرد این ادارات است.

به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس مهدی اقبال مدیرکل ثبت این استان با هیأت همراه در سفر به شهرستان های قیر و خنج ضمن بازدید از ادارات ثبت این شهرستان ها روند انجام فرایندها و حل معضلات ثبتی مراجعین در این ادارات را مورد بازبینی قرار دادند.

مدیرکل ثبت فارس ضمن دیدار با جمعی از مراجعین ادارات فوق و استماع درخواست های آن ها دستورات لازم مبنی بر رسیدگی و حل و فصل مشکلات ارائه شده به متصدیان مربوطه صادر نمود.

همچنین وی در دیدار با پرسنل این ادارات عنوان داشت: با توجه به قبول مسؤلیت همگی موظف به حل و فصل درخواست های مردم در حیطه های مرتبط می باشیم و شاخص ما رضایت جامعه از خدمات ثبتی و ارتقای اعتماد عمومی نسبت به عملکرد این ادارات است.

وی با تأکید بر نقش بارز ثبت اسناد و املاک در حفظ ثبات جامعه تصریح نمود: تثبیت مالکیت ها و ایجاد امنیت حقوقی اشخاص گویای اهمیت ادارات ثبت در حفظ حقوق مردم می باشد.

مهدی اقبال با الزام پرسنل این ادارات به ارائه خدمت صادقانه به مردم شریف این شهرستان ها خاطر نشان ساخت: در شرایط کنونی با توجه به اصلاح ساختارها شاهد ارتقای ارائه خدمات ادارات ثبت به جامعه می باشیم و وظیفه داریم با ارتقا بخشیدن کمی و کیفی سطح فرایندهای ثبتی شرایط تسهیل و تسریع  امور مراجعین را فراهم سازیم.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است