X

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   یکشنبه 11 آذر 1397 - 12:12:12 ب.ظ

توسط تیم بازرسی ثبت فارس از اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان لامرد بازدید بعمل آمد.

مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس در بازدید از اداره ثبت شهرستان لامرد مهم ترین دغدغه مجموعه ثبتی این استان را صیانت از حقوق مردم خواند و ابراز داشت: با توجه به جایگاه والا و منزلت ارباب رجوع در نظام مقدس انقلاب اسلامی ادارات تابعه ثبتی فارس به عنوان جزئی از پیکره عظیم سازمان ثبت خود را موظف به صیانت از حقوق مردم می دانند و مهم ترین دغدغه ما ت

مهدی اقبال مدیرکل اداره ثبت اسناد و املاک استان فارس و هیأت همراه ضمن حضور در اداره ثبت شهرستان لامرد از نزدیک نحوه انجام فرایندها و خدمات رسانی این واحد ثبتی به مراجعین را مورد  بازبینی قرار دادند.

در ابتدای این بازدید رییس اداره فوق با تشریح عملکرد واحد ثبتی متبوعه و ارائه آمار این اداره در بخش های مختلف خدمات رسانی به پاره ای از مشکلات و کمبودهای موجود اشاره نمود و مقرر گردید در این موارد چاره اندیشی گردد.

در ادامه این بازرسی مدیرکل ثبت فارس ضمن قدردانی از کارکنان ثبت لامرد به جهت انجام امور مراجعین و پیشبرد سیاست های مصوب سازمانی رؤسا را به اعمال نظارت بیش از پیش بر واحدهای تحت امر ملزم نمود و این امر را یکی از مؤلفه های ارتقای جایگاه مجموعه ثبت فارس برشمرد.

همچنین وی با پراهمیت برشمردن نقش ارتباطات سازمانی و تعامل با ادارات مرتبط در حوزه زمین و مسکن نتیجه غایی این ارتباطات را تسریع در حل معضلات ثبتی مردم دانست.

مهدی اقبال مهم ترین دغدغه مجموعه ثبتی این استان را صیانت از حقوق مردم خواند و ابراز داشت: با توجه به جایگاه والا و منزلت ارباب رجوع در نظام مقدس انقلاب اسلامی ادارات تابعه ثبتی فارس به عنوان جزئی از پیکره عظیم سازمان ثبت خود را موظف به صیانت از حقوق مردم می دانند و مهم ترین دغدغه ما تسهیل، تسریع و در نهایت دفاع از حقوق جامعه می باشد.

 

 

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است