X

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   یکشنبه 16 دی 1397 - 12:12:12 ب.ظ

مدیرکل ثبت فارس از ثبت بالغ بر 850 هزار سند در دفاتر اسناد رسمی سراسر استان در 9 ماهه سال جاری خبر داد.

مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس ضمن اشاره به ثبت 852 هزار و 527 سند در دفاتر اسناد رسمی این استان در 9 ماهه سال جاری بیان داشت: از این میزان سند تنظیمی نزدیک به 300 هزار فقره تنظیم وکالت، بیش از 157 هزار سند بیع قطعی و بیش از 212 هزار فقره گواهی امضا در این دفاتر تنظیم و ثبت گردیده است.

گفتنی است این میزان نسبت به اسناد تنظیمی دفاتر اسناد رسمی استان در مدت مشابه سال گذشته رشد 8 درصدی را نشان می دهد. قابل ذکر است در 9 ماهه سال گذشته تعداد 787 هزار و 918 سند در دفاتر اسناد رسمی فارس به ثبت رسیده بود.

مدیرکل ثبت فارس خاطر نشان نمود: آگاه سازی هر چه بیشتر مردم در خصوص مزایای اسناد رسمی و ترغیب اشخاص به تنظیم این اسناد در نقل و انتقالات از جمله وظایف اساسی دستگاه های مرتبط می باشد و تلاش مجموعه ثبتی این استان تبیین جایگاه اسناد رسمی در بین مردم می باشد و وقوف مردم به این امر که دعاوی مطروحه در صورت استناد به اسناد رسمی موجه و قابل قبول است زمینه ساز ترغیب آن ها به تنظیم این قبیل اسناد می باشد.

وی رضایت مراجعین از ادارات ثبتی این استان را برگ تأییدی بر اقدامات مؤثر و مثبت انجام گردیده در راستای شفافیت و سلامت اداری این مجموعه دانست و افزود: تلاش خود را در راستای خدمات رسانی بهینه به مردم ادامه می دهیم و امیدواریم به عنوان خادمین نظام و انقلاب در خدمتگزاری به جامعه موفق عمل نماییم.  

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است