X

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   دوشنبه 17 دی 1397 - 12:12:12 ب.ظ

رییس اداره ثبت منطقه یک شیراز: عزم جدی کارکنان این واحد ثبتی در پیگیری دلسوزانه درخواست های قانونی مراجعین

حمید کشاورز رئیس اداره ثبت اسناد و املاک منطقه یک شیراز ضمن تشریح عملکرد این اداره در جهت رسیدگی به درخواست های مردم در سالجاری عنوان داشت: از زمان تخصیص ساختمان جدید و انتقال اداره ثبت منطقه یک شیراز به ساختمان جدیدالاحداث تخصیص یافته به آن شاهد رضایت بیش از پیش مراجعین بوده ایم و دسترسی سریع متقاضیان، سرعت عمل در پاسخگویی و پیگیری مطلوب درخواست ها افزایش اعتماد مردم را در پی داشته است.

وی با اشاره به صدور بالغ بر 23 هزار و 662 سند مالکیت کاداستری از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه در این واحد ثبتی و تسلیم آن ها از طریق پست به مالکین افزود: پاسخگویی به بیش از 29 هزار استعلام واصله و ثبت قریب به 21 هزار و 500 خلاصه معامله دریافتی از دفاتر اسناد رسمی خود بوضوح بیانگر حرکت هدفمند این اداره در جهت رضایت جامعه از گستره خدمات ثبتی می باشد.  

رییس ثبت منطقه یک شیراز تصریح نمود: به موازات بهره گیری از فناوری های نوین در پیکره ثبت اسناد و املاک و مزایای آن از قبیل سرعت پاسخگویی و کاهش خطا در انجام فرایندها خود را موظف می دانیم درخواست های قانونی مراجعین را با قاطعیت و دلسوزی هر چه بیشتر رسیدگی نماییم.

کشاورز ابراز داشت: علیرغم مشکلات و کمبودهای موجود با پشتکار بالا و روحیه ارباب رجوع مداری در جهت حل معضلات ثبتی مردم فهیم شیراز تلاش می نماییم.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است