X

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   پنجشنبه 20 دی 1397 - 12:12:12 ب.ظ

مدیرکل ثبت فارس از رشد 8 درصدی در زمینه صدور اسناد کاداستری در این استان خبر داد.

مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس تصریح نمود: به تبع سال های قبل برنامه ما استمرار حرکت در محور صیانت از حقوق مراجعین می باشد و همواره خود را ملزم به تأمین مطالبات جامعه در زمینه فرایندهای ثبتی می دانیم.

 به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس مهدی اقبال مدیرکل ثبت این استان با اشاره به صدور بالغ بر 151 هزار و 594 سند مالکیت کاداستری از ابتدای سال جاری تا پایان آذر ماه در واحدهای تابعه ثبتی این اداره کل ابراز نمود: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشدی 8 درصدی داشته و این امر را حاکی از افزایش نقل و انتقالات در این زمینه برشمرد.

گفتنی است در 9 ماهه سال گذشته تعداد 140 هزار سند مالکیت کاداستری در واحدهای ثبتی این اداره کل صادر و به متقاضیان تسلیم گردیده بود.

وی تصریح نمود: از اسناد مالکیت کاداستری در سالجاری تا کنون تعداد 76 هزار و 682 سند در مناطق پنج گانه ثبت شیراز صادر گردیده است.

مهدی اقبال افزود: در این مدت واحدهای ثبتی فارس تعداد 146 هزار و 967 استعلام واصله از دفاتر اسناد رسمی را بررسی و پاسخگویی نموده اند و نیز خلاصه معاملات بررسی و ثبت گردیده از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه را بالغ بر 119 هزار خلاصه معامله برشمرد.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس برخورداری این اداره کل از پرسنل مستعد و شایسته را عامل ارتقای خدمت رسانی به جامعه در سال های اخیر دانست و افزود: همواره تلاش ما بر این بوده که با رفع نگرانی مراجعین در حیطه امور ثبتی و تسهیل و تسریع در انجام فرایندها در جهت جلب اعتماد بیش از پیش مردم فهیم این استان قدم برداریم.

وی افزود: به تبع سال های قبل برنامه ما استمرار حرکت در محور صیانت از حقوق مراجعین می باشد و همواره خود را ملزم به تأمین مطالبات جامعه در زمینه فرایندهای ثبتی می دانیم.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است