X

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   پنجشنبه 18 بهمن 1397 - 12:12:12 ب.ظ

افتتاح دیتا سنتر مرکزی ثبت فارس با حضور معاونت توسعه فناوری و خدمات الکترونیک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

در هفتمین روز از ایام ا... دهه فجر انقلاب اسلامی و با حضور هاشم کارگر معاون توسعه فناوری و خدمات الکترونیک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و مدیرکل، معاونین و کارشناسان اداره فناوری اطلاعات اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس دیتا سنتر مرکزی این اداره کل افتتاح گردید.

در این مراسم مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس ضمن تقدیر و تشکر از مسؤلان و دست اندرکاران فناوری اطلاعات سازمان ثبت به جهت تعامل مستمر با ثبت این استان در این زمینه تصریح نمود: با توجه به نقش ارزشمند استفاده از فناوری های روز در بهبود انجام فرایندها و تسهیل و تسریع خدمت رسانی به مراجعین و در نهایت پیشبرد اهداف عالیه سازمانی، کارشناسان اداره فناوری اطلاعات ثبت فارس با تلاش های بی وقفه مراحل راه اندازی و بهره برداری از دیتا سنتر مرکزی این اداره کل را پیگیری نموده اند و هم اکنون شاهد شروع به کار آن می باشیم.

در ادامه محمد هادی تابش فراز مسؤل اداره فناوری اطلاعات ثبت فارس ضمن تشریح روند انجام و تکمیل این پروژه ابراز داشت: مهم ترین اولویت ما در اجرای پروژه فوق رعایت استانداردهای لازم مطابق دستورالعمل های ابلاغی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بوده است.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است