سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات خبر  

نسخه چاپي

زمان مخابره :   سه شنبه 20 تیر 1396 - 08:55:17 ق.ظ

به همت واحد آموزش ثبت فارس برگزار گردید: دوره آموزشی " نحوه بازرسی از دفاتر اسناد رسمی بر پایه ثبت آنی "

 

به همت واحد آموزش ثبت فارس و به منظور آشنایی هر چه بیشتر کارشناسان و بازرسان واحدهای تابعه ثبتی با استانداردهای جدید بازرسی دوره آموزشی " نحوه بازرسی از دفاتر اسناد رسمی بر پایه ثبت آنی " در سالن شهید زرگری اداره کل ثبت اسناد و املاک این استان در حال برگزاری است.

در این دوره آموزشی که نزدیک به 80  نفر از کارشناسان و بازرسان این اداره کل، مناطق پنجگانه ثبتی شیراز و نیز دیگر واحدهای تابعه استان حضور دارند، محسن کریمی احدی از کارشناسان واحد فناوری اطلاعات اداره کل ثبت اسناد و املاک استان فارس ضمن آموزش این سامانه به شرکت کنندگان، به سؤالات ایشان در این زمینه پاسخگویی می نماید.

لازم به ذکر است که دوره فوق به مدت 32 ساعت برگزار می گردد و بنا به نظر سنجی های بعمل آمده، شرکت کنندگان کمال رضایت خود را از برگزاری این دوره آموزشی اعلام نموده اند.

قابل توضیح می باشد که این کلاس آموزشی از دوره های مصوب مرکز آموزش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می باشد که در جهت افزایش تخصص و مهارت کارمندان شاغل در بخش بازرسی و نیز کارشناسان ادارات ثبت اسناد و املاک برنامه ریزی شده است و نیز عناوین این دوره های آموزشی منطبق با برنامه مصوب و اعلامی این مرکز میباشد که متناسب با نیازها و اهداف ادارات و واحدهای تابعه ثبتی تنظیم شده است.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است