سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات خبر  

نسخه چاپي

زمان مخابره :   دوشنبه 6 شهریور 1396 - 01:16:55 ب.ظ

توسط تیم بازرسی اداره کل ثبت فارس از ادارات ثبت اسناد و املاک نی ریز و استهبان بازدید گردید.

تیم بازرسی اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس متشکل از مدیرکل و تنی چند از مسؤلین و کارشناسان این اداره کل از ادارات ثبت شهرستانهای نی ریز و استهبان بازدید بعمل آوردند.

در این بازدیدها رؤسای این ادارات ضمن تشریح روند خدمت رسانی به مردم این شهرستان ها گزارشی از وضعیت ادارات فوق الذکر ارائه نمودند.

همچنین در این بازدیدها مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس ضمن دیدار با پرسنل این ادارات در جریان مسائل موجود قرار گرفت و هیأت بازرسی از تمامی قسمت های ادارات ثبت نی ریز و استهبان بازدید بعمل آورده و در خصوص هرگونه پیگیری لازم در جهت رفع مشکلات موجود و تسریع و تسهیل روند خدمت رسانی قول مساعد داده شد.

اقبال ضمن تبریک هفته دولت به کارکنان این ادارات خاطرنشان ساخت: یکی از مهم ترین برنامه های سازمان ثبت طی سال های اخیر ارتقای سلامت اداری در راستای خدمت رسانی مطلوب تر به مردم بوده و خوشبختانه ثبت فارس به جهت برخورداری از پرسنل متعهد و متخصص از ادارات پیشرو می باشد و آمار انجام فرایندها و نیز رضایت مردم شریف این استان از خدمات ادارات ثبت اسناد و املاک برگ تأییدی است بر این مدعا.

مدیرکل ثبت فارس افزود: در تلاشیم با بازرسی های مداوم و مستمر از نزدیک روند خدمت رسانی به هم استانی ها را رصد نماییم و امیدواریم با همدلی و همراهی مجموعه ثبت این استان گام های مؤثری در جهت پیشبرد اهداف عالیه سازمان ثبت برداریم.   

لازم به ذکر است در جریان این سرکشی ها تعدادی از مراجعین به این واحدهای ثبتی با مدیرکل ثبت فارس دیدار نموده و دستورات لازم مبنی بر حل مشکلات ثبتی موجود دریافت داشتند.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است