سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات خبر  

نسخه چاپي

زمان مخابره :   سه شنبه 7 شهریور 1396 - 02:08:18 ب.ظ

دیدار مسؤلان اداره کل ثبت استان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان آباده طشک

مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس در دیدار با امام جمعه شهرستان آباده طشک اعلام داشت: از راهکارها و مجاری قانونی موجود شرایط تسریع و تسهیل صدور اسناد املاک این شهرستان را فراهم می نماییم.

 

مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس به همراه معاون برنامه ریزی و پشتیبانی و جمعی دیگر از مسؤلان این اداره کل با آیت اله سید احمد موسوی امام جمعه شهرستان آباده طشک  دیدار نمودند.

در ابتدای این دیدار مدیرکل ثبت فارس ضمن تشریح عملکرد و فعالیت های این اداره کل در جهت تسهیل امورات ثبتی مردم استان و نیز اقدامات صورت پذیرفته توسط اداره ثبت اسناد و املاک این شهرستان طی سال گذشته و پنج ماهه ابتدایی سال جاری اظهار داشت: بحمداله با تلاش بی وقفه کارشناسان و پرسنل خدوم واحدهای تابعه طی سال های اخیر توانسته ایم ادارات ثبت در خور مردم فهیم این استان داشته باشیم و آمارهای موجود در زمینه ارائه خدمات مؤید این مطلب است.

همچنین در این دیدار آیت اله سید احمد موسوی امام جمعه آباده طشک ضمن تقدیر و قدردانی از مجموعه ثبت فارس ابراز داشت: نمود فعالیت های ادارات ثبت این استان طی سال های اخیر مشهود بوده که بیانگر عزم این مجموعه در جهت خدمت رسانی مطلوب به مراجعین می باشد.

 لازم به ذکر است در ادامه این نشست راهکارهای تسهیل سند دار نمودن املاک و اراضی فاقد سند این شهرستان بررسی گردید و مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس خاطرنشان ساخت: از راهکارها و مجاری قانونی موجود شرایط تسریع و تسهیل صدور اسناد املاک شهرستان آباده طشک را فراهم می نماییم.

 

 

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است