سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات خبر  

نسخه چاپي

زمان مخابره :   چهارشنبه 8 شهریور 1396 - 01:02:02 ب.ظ

برگزاری دو دوره آموزشی جهت پرسنل ادارات ثبتی تابعه در شهرستان آباده طشک

مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس در حین برگزاری کلاس های آموزشی در شهرستان آباده طشک اظهار داشت: تلاش داریم درراستای ارتقای علمی پرسنل ادارات تابعه در سطح استان با جدیت مباحث مصوب مرکز آموزش و پژوهش سازمان ثبت را دنبال نموده و با تخصص بیشتر کارکنان زمینه خدمت رسانی مطلوب تر به هم استانی ها را فراهم نماییم.

 

به همت واحد آموزش ثبت فارس و به منظور آشنایی هر چه بیشتر پرسنل ادارات تابعه با قوانین ثبتی و حقوقی دوره های آموزشی " املاک، مؤسسات و نهادهای عمومی و غیرعمومی" و "آشنایی با نحوه رسیدگی به تخلفات اداری" در شهرستان آباده طشک برگزار گردید.

در این دوره های آموزشی که تعداد 50 نفر از کارکنان ادارات ثبت اسناد و املاک شهرستان های آباده طشک، ارسنجان، استهبان، پاسارگاد و نی ریز حضور داشتند مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس آموزش های لازم را به شرکت کنندگان ارائه نمود.

لازم به ذکر است بنا به نظر سنجی های بعمل آمده شرکت کنندگان کمال رضایت خود را از برگزاری این دوره های آموزشی اعلام نمودند.

در طول برگزاری این کلاس های آموزشی مدیرکل ثبت فارس با اشاره به اهمیت و لزوم برنامه های آموزشی در جهت پیاده سازی اهداف ثبت نوین خاطرنشان ساخت: تلاش داریم در راستای ارتقای علمی پرسنل ادارات تابعه در سطح استان با جدیت مباحث مصوب مرکز آموزش و پژوهش سازمان ثبت را دنبال نموده و با تخصص بیشتر کارکنان زمینه خدمت رسانی مطلوب تر به هم استانی ها را فراهم نماییم.

قابل توضیح است که دوره های آموزشی فوق از دوره های شغلی و عمومی مصوب مرکز آموزش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می باشد که در جهت افزایش تخصص و مهارت کارمندان شاغل در ادارات ثبت اسناد و املاک برنامه ریزی شده است و نیز عناوین این دوره های آموزشی منطبق با برنامه مصوب و اعلامی این مرکز میباشد که متناسب با نیازها و اهداف ادارات و واحدهای تابعه ثبتی تنظیم شده است.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است