سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات خبر  

نسخه چاپي

زمان مخابره :   شنبه 6 آبان 1396 - 09:46:25 ق.ظ

مدیرکل ثبت فارس در جلسه هم اندیشی با مسؤلان بخش های این اداره کل: مهم ترین اولویت ما دفاع از حقوق مردم و تأمین اعتماد عمومی در راستای ارتقای کمی و کیفی ارائه خدمات ثبتی

مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس اظهار داشت: مهم ترین وظایف ادارات ثبت تثبیت مالکیت هاست و در این زمینه طی سال های اخیر اقدامات مهمی صورت پذیرفته و اجرای برنامه های سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در راستای ثبت آنی و مکانیزه نمودن انجام فرایندهای ثبتی را مهم ترین عامل در حفظ و حراست از مالکیت های مشروع مردم دانست.

 

با حضور مدیرکل اداره ثبت اسناد و املاک استان فارس و مسؤلین ارشد واحدهای این اداره کل جلسه هم اندیشی در راستای اثربخشی و استفاده بهینه از ظرفیت های موجود خدمت رسانی برگزار گردید.

در این نشست مهدی اقبال مدیرکل ثبت فارس اظهار نمود: اولویت ما دفاع از حقوق مردم و تأمین اعتماد عمومی در راستای ارتقای کمی و کیفی ارائه خدمات ثبتی می باشد و ضروری است پرسنل واحدهای تابعه با بکارگیری تخصص مبتنی بر تعهد زمینه حفظ و حراست از حقوق مشروع مراجعین را فراهم نمایند.

وی ابراز داشت: مهم ترین وظایف ادارات ثبت تثبیت مالکیت هاست و در این زمینه طی سال های اخیر اقدامات مهمی صورت پذیرفته و اجرای برنامه های سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در راستای ثبت آنی و مکانیزه نمودن انجام فرایندهای ثبتی را مهم ترین عامل در حفظ و حراست از مالکیت های مشروع مردم دانست.

همچنین مدیرکل ثبت فارس هدف از برگزاری این جلسات را بازبینی و رسیدگی به مسائل و مشکلات موجود در بخش های مختلف ادارات ثبت برشمرد و خاطر نشان ساخت: مهم ترین دستاورد این جلسات هم اندیشی در جهت تبدیل نقاط ضعف به نقاط قوت می باشد و تلاش داریم با برگزاری منظم جلسات به صورت ماهانه شاهد ارتقای خدمت رسانی به مردم فهیم این استان باشیم.

اقبال ضمن اشاره به این که توسعه ثبت رسمی از اولویت های اساسی ادارات ثبت اسناد و املاک می باشد اظهار نمود: در جهت نیل به اهداف ثبت رسمی از هیچ کوششی دریغ نخواهیم نمود و خواستار تسریع و تسهیل در انجام امور مراجعین در این زمینه گردید و عنوان داشت: هیأت های موجود در جهت اجرای  قوانین تسهیل گر نظیر قانون تعیین تکلیف و ساماندهی با جدیت بیشتر در این خصوص فعالیت می نمایند و اولویت ما سرعت، دقت و نیل به رضایت بیش از پیش مراجعین می باشد.  

قابل ذکر است در این جلسه مسؤلان ارشد بخش های مختلف اداره کل ثبت فارس ضمن ارائه گزارشی از عملکرد واحدهای تحت امر در 7 ماهه ابتدایی سالجاری به بیان مسائل و مشکلات موجود پرداختند و در این زمینه ها راهکارهایی ارائه گردید.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است