سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات خبر  

نسخه چاپي

زمان مخابره :   یکشنبه 7 آبان 1396 - 12:23:42 ب.ظ

بازدید مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس و هیأت همراه از ادارات ثبت شهرستان های جهرم و خفر

 

به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس مدیرکل ثبت این استان و هیأت همراه ضمن بازدید از ادارات ثبت اسناد و املاک شهرستانهای جهرم و خفر از نزدیک در جریان نحوه عملکرد این ادارات و پاسخگویی به مراجعین قرار گرفتند.

در این بازدیدها مهدی اقبال مدیرکل ثبت فارس ضمن قدردانی از زحمات بی وقفه پرسنل این ادارات در ارائه خدمات خاطر نشان ساخت: خوشبختانه ادارات تابعه ثبتی در در نیمه اول سالجاری در زمینه انجام فرایندهای ثبتی روند مطلوبی داشته اند و در تمام بخش ها شاهد تسریع و تسهیل انجام امور مراجعین بوده ایم و امیدواریم در نیمه دوم امسال نیز با تلاش مضاعف مجموعه استان این روند حفظ گردد.

وی همچنین با اشاره به سیاست ها و برنامه های سال های اخیر کارشناسان سازمان ثبت در خصوص بهره گیری از فناوری های نوین و بکار گیری سامانه های الکترونیکی در زمینه انجام فرایندهای ارائه خدمات اظهار داشت: از اولویت های مد نظر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور  تثبیت مالکیت های اشخاص می باشد و توسعه سند رسمی مهم ترین عامل در نیل به این هدف محسوب می گردد.  

مهدی اقبال بیان داشت: وظیفه همگی ما به عنوان خادمین مردم سعی در ارائه بهینه خدمات درکمترین زمان ممکن می باشد و نسبت به فراهم ساختن زیرساختها و امکانات لازم در جهت بهبود روند خدمت رسانی این ادارات به مراجعین قول مساعد داد.

لازم به ذکر است در جریان این سرکشی ها تعدادی از مراجعین به این واحدهای ثبتی با مدیرکل ثبت فارس دیدار نموده و ضمن بیان مشکلات خود و دریافت دستورات لازم از نحوه رسیدگی و فرایندهای موجود ارائه خدمت در ادارات فوق اعلام رضایت نمودند.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است