سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات خبر  

نسخه چاپي

زمان مخابره :   سه شنبه 9 آبان 1396 - 11:58:34 ق.ظ

مدیرکل ثبت فارس: تعامل و مشارکت ادارات مرتبط در حوزه املاک مهم ترین گام در جهت دفاع از حقوق اشخاص

 

مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس در جمع معاونین و دیگر مسؤلان این اداره کل با اشاره به اقدامات سال های اخیر سازمان ثبت در راستای نیل به رضایت هر چه مطلوب تر مراجعین و الکترونیکی نمودن فرایندهای ارائه خدمات خاطر نشان ساخت: خوشبختانه هم اکنون شاهد نتایج مطلوب این برنامه ریزی ها از قبیل شفافیت، اثربخشی بیشتر و رضایت مراجعین می باشیم.

وی عنوان نمود: سیاست های سازمان ثبت که بر محور اصلاح فرایندها و حفظ حقوق مراجعین بوده است و هم اکنون سرعت عمل در ارائه خدمات ثبتی به جامعه را در پی داشته به گونه ای که انجام خدمات ثبتی در حداقل زمان ممکن انجام پذیر بوده و رضایت بیش از پیش مردم را شاهد می باشیم.    

اقبال افزود: ضروری است واحدهای تابعه ثبتی در راستای پیشبرد برنامه ها تعامل و مشارکت مؤثری با دیگر ادارات مرتبط در حوزه املاک داشته و با تعامل و هم فکری بیش از پیش روند خدمت رسانی به مراجعین را تسهیل نمایند.

همچنین مدیرکل ثبت ضمن تأکید بر اهمیت تنظیم اسناد رسمی در حفظ حقوق اشخاص اظهار داشت: موظفیم ضمن تشریح مزایای تنظیم و نیز تبیین اعتبار این اسناد زمینه ترغیب جامعه به تنظیم اسناد رسمی در نقل و انتقالات را فراهم نماییم.

 

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است