سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات خبر  

نسخه چاپي

زمان مخابره :   چهارشنبه 1 آذر 1396 - 10:08:25 ق.ظ

بازدید مدیرکل ثبت فارس از اداره ثبت اسناد و املاک منطقه یک شیراز

مهدی اقبال مدیرکل اداره ثبت اسناد و املاک فارس در بازدید سرزده از اداره ثبت منطقه یک شیراز با اشاره به این که هدف از این بازدیدها پیگیری روند پیاده سازی برنامه های ابلاغ شده می باشد عنوان داشت: در تلاشیم در نیمه دوم سال جاری نیز ضمن تداوم روند بازرسی از ادارات تابعه زمینه ارتقای خدمات ثبتی و رضایت حداکثری مردم فهیم استان را فراهم نماییم.

 

مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس به همراه دیگر اعضای تیم بازرسی این اداره کل در بازدید از اداره ثبت منطقه یک شیراز ضمن سرکشی از قسمتهای مختلف این اداره از نزدیک روند انجام فرایندهای ارائه خدمات را مورد بازبینی قرار دادند.

همچنین مدیرکل ثبت فارس با برخی از مراجعین به این واحد ثبتی دیدار نموده و دستورات لازم مبنی بر رسیدگی و پاسخگویی به درخواست های آن ها توسط وی صادر گردید.

 اقبال با اشاره به این که هدف از این بازدیدها پیگیری روند پیاده سازی برنامه های ابلاغ شده می باشد عنوان داشت: در تلاشیم در نیمه دوم سال جاری نیز ضمن تداوم روند بازرسی از ادارات تابعه زمینه ارتقای خدمات ثبتی و رضایت حداکثری مردم فهیم استان را فراهم نماییم.

وی ضمن بیان این مطلب که تثبیت مالکیت اشخاص از مهم ترین وظایف ادارات ثبت می باشد خاطر نشان ساخت: صدور بالغ بر 21 هزار و 500 سند مالکیت کاداستری طی 7 ماهه ابتدایی سالجاری توسط پرسنل اداره ثبت منطقه یک خود بیانگر نقش پر رنگ این واحد ثبتی در خدمت رسانی بهینه به مردم شیراز می باشد و ابراز امیدواری نمود این روند مطلوب خدمت رسانی استمرار یابد.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است