سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات خبر  

نسخه چاپي

زمان مخابره :   سه شنبه 5 دی 1396 - 09:41:37 ب.ظ

نشست مدیرکل ثبت فارس با معاونت فرهنگی دادگستری این استان

حجت الاسلام و المسلمین سید صدراله رجایی نسب معاون فرهنگی دادگستری فارس ضمن دیدار با مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک این استان از نزدیک در جریان اقدامات صورت پذیرفته در زمینه های فرهنگی این اداره کل طی سال جاری قرار گرفت.

در این نشست که در اداره کل ثبت فارس برگزار گردید مدیرکل ثبت اسناد و املاک این استان ضمن اشاره به نحوه عملکرد و فعالیت های صورت پذیرفته در واحد شورای فرهنگی این اداره کل در سال های اخیر عنوان داشت: خوشبختانه با برنامه ریزی های مدون و مطلوب شورای فرهنگی، تداوم جلسات این شورا و هم سویی و استقبال مجموعه شاهد استمرار و شکوفایی اهداف مد نظر در این زمینه بوده ایم.

وی همچنین بیان داشت: یکی از مهم ترین وظایف ادارات تلاش در راستای رشد و شکوفایی فکری و عقیدتی هر چه مطلوب تر پرسنل می باشد و این مهم ضرورت برنامه ریزی های فرهنگی و مدیریت  بهینه این برنامه ها را آشکار می سازد.

اقبال با اشاره به کسب رتبه برتر این اداره کل در ترویج و توسعه فرهنگ نماز از سوی ستاد اقامه نماز و نیز کسب عناوین مسابقات قرآن کریم دستگاه های تابعه قضایی استان توسط تنی چند از پرسنل این اداره کل، این امر را حاکی از توجه بیش از پیش به امور فرهنگی عنوان داشت و افزود: ثبت فارس با بهره گیری از نیروهای مخلص و متعهد و برنامه ریزی های کارشناسانه در این زمینه در 9 ماهه سال جاری نیز همچون سال های گذشته موفق عمل نموده است.

مدیرکل ثبت فارس همچنین عنوان نمود: تلاش داریم با بهره گیری از نظرات کارشناسان معاونت فرهنگی دادگستری فارس و همراهی با برنامه های این معاونت شاهد شکوفایی هر چه بیشتر در جهت ارتقای فکری و عقیدتی پرسنل باشیم.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است