سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات خبر  

نسخه چاپي

زمان مخابره :   شنبه 9 دی 1396 - 03:30:25 ب.ظ

مدیر کل ثبت فارس در شورای اداری شهرستان لامرد: تسریع در صدور اسناد مالکیت کاداستری در سه ماهه پایانی سال جاری در جهت تسهیل امور مراجعین

ششمین جلسه شورای اداری ثبت فارس با حضور مدیرکل، معاونین و دیگر مسؤلان بخش های اداره کل ثبت اسناد و املاک این استان و رؤسای شهرستانهای تابعه ثبتی فارس در شهرستان لامرد برگزار گردید.

در ابتدای این نشست که به منظور برگزاری کلاس های آموزشی در جهت تقویت بنیه علمی رؤسای واحدهای تابعه و بررسی مشکلات واحدهای ثبتی تشکیل گردید مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس ضمن تسلیت ایام شهادت کریمه اهل بیت علیهم السلام حضرت فاطمه معصومه سلام ا... علیها و با اشاره به حماسه 9 دی ماه این روز را تبلور ولایت مداری مردم فهیم ایران اسلامی در حراست از حریم ولایت و تجدید میثاق با آرمان های امام راحل (ره) و شهدای گرانقدر این نظام مقدس برشمرد و خاطر نشان ساخت: موظفیم در پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی با تمام وجود مایه گذاشته و ضمن ارائه خدمات بهینه نقش ارزشمندی در رضایت مندی بیش از پیش جامعه ایفا نماییم.

اقبال ضمن اشاره به عملکرد مطلوب این اداره کل در 9 ماهه اول سال جاری ابراز داشت: در مدت باقی مانده از سال جاری نیز بیشترین تلاش خود را جهت استمرار روند خدمت رسانی بهینه به مردم به کار خواهیم بست و عمده هدف ما صیانت از حقوق مراجعین و تثبیت مالکیت هاست و در این راه با استفاده از تمام ظرفیت ها و امکانات موجود به فعالیت خود ادامه خواهیم داد.

مدیرکل ثبت فارس عنوان داشت: با توجه به ضرورت انتظام بخشی در حوزه مالکیت ها و اهمیت مبحث اسناد رسمی موظفیم زمینه گرایش هر چه بیشتر جامعه به این اسناد را فراهم نماییم.

اقبال بیان نمود: صدور بالغ بر 140 هزار سند مالکیت کاداستری در 9 ماهه سال جاری خود بیان گر تلاش همکاران ما در تمامی واحدهای ثبتی سراسر استان در این زمینه بوده و افزود: با توجه به روند تسهیل گری در صدور این اسناد در سه ماهه باقی مانده از سال جاری، مالکین سندهای دفترچه ای مهلت دارند نسبت به تعویض اسناد مالکیت خود به کاداستری اقدام نمایند.  

همچنین مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس با تأکید بر لزوم همدلی بیش از پیش مسؤلین ادارات ثبت در رفع مشکلات و خدمت رسانی مطلوب تر، هدف برگزاری این جلسات را بیان مشکلات و ارائه راهکارهایی جهت بهینه سازی کمی و کیفی در ارائه خدمات دانست و اظهار داشت: این جلسات باید پویایی لازم را در سیستم  به ارمغان آورد و عنوان نمود: موظفیم ضمن انجام فرایندهای ارائه خدمات به نحو احسن در جهت حفظ جایگاه مراجعین و تکریم آنان گام برداریم.

لازم به ذکر است که در این همایش دو روزه چند دوره آموزشی مصوب سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ویژه رؤسا توسط مدیرکل و دیگر کارشناسان ثبت فارس به حاضرین ارائه می گردد.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است