سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات خبر  

نسخه چاپي

زمان مخابره :   پنجشنبه 21 دی 1396 - 09:45:41 ق.ظ

توسط مدیرکل ثبت فارس از اداره اجرای ثبت شیراز بازدید گردید.

مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس در بازدید از اداره اجرای ثبت شیراز عنوان داشت: کارکنان ادارات ثبت به عنوان متولیان حراست از حقوق مردم موظف به تثبیت مالکیت مشروع مراجعین می باشند و افزود: خوشبختانه شاهد حرکتی هدفمند در مسیر خدمت رسانی بهینه به مراجعین می باشیم و این امر را منشعب از برنامه ریزی های کارشناسانه و استفاده از فناوری های نوین در

 

به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس مهدی اقبال مدیرکل ثبت این استان به همراه معاونت امور اسناد و مسؤل حفاظت و اطلاعات این اداره کل ضمن بازدید از اداره اجرای ثبت شیراز در جریان نحوه عملکرد این اداره قرار گرفتند.

هیأت بازدید کننده ضمن بازدید از تمامی قسمت های این اداره از نزدیک نحوه انجام فرایندهای ارائه خدمات را مورد بازبینی قرار دادند.

اقبال ضمن اشاره به این مطلب که کارکنان ادارات ثبت به عنوان متولیان حراست از حقوق مردم موظف به تثبیت مالکیت مشروع مراجعین می باشند خاطر نشان ساخت: خوشبختانه شاهد حرکتی هدفمند در مسیر خدمت رسانی بهینه به مراجعین می باشیم و این امر را منشعب از برنامه ریزی های کارشناسانه و استفاده از فناوری های نوین در انجام فرایندها دانست.

وی عنوان داشت: تشکیل و بررسی پرونده های اجرایی به صورت الکترونیکی در بخش اجرا منتج به ارتقای سلامت اداری، سرعت، دقت و در نهایت حفظ حقوق مراجعین می گردد و لازم است که کارشناسان این ادارات از اطلاعات کامل و همه جانبه با تمام قوانین مرتبط در این خصوص آشنایی کامل داشته باشند.

 

مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس افزود: موظفیم با حداکثر توان مصوبات سازمان ثبت را پیگیری نموده و بیان نمود: وظیفه ما خدمت رسانی بهینه به مردم و نیل به اهداف مصوب سازمانی بوده و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم نمود.

وی با تأکید بر لزوم سلامت اداری هرگونه کوتاهی و قصور در انجام وظایف محوله را مردود دانست.

گفتنی است که برنامه بازدید سرزده مدیرکل ثبت فارس از ادارات تابعه که به منظور بررسی از نزدیک مسایل و مشکلات این واحدها و نحوه خدمت رسانی به مراجعین صورت می پذیرد طی ماه های باقی مانده از سال جاری بصورت مستمر ادامه خواهد داشت.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است