سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات خبر  

نسخه چاپي

زمان مخابره :   شنبه 14 بهمن 1396 - 01:23:28 ب.ظ

افتتاح پایگاه مقاومت " شهدای مدافع حرم " اداره ثبت شهرستان آباده در ایام ا... دهه فجر انقلاب اسلامی

  

هم زمان با سومین روز از ایام ا... دهه فجر انقلاب اسلامی سال جاری و با حضور فرماندهان سپاه و ناحیه مقاومت بسیج آباده، معاون فرماندار و جمعی دیگر از مسؤلان این شهرستان پایگاه مقاومت بسیج " شهدای مدافع حرم " اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان آباده افتتاح گردید.

در این مراسم حمید ستاری رییس اداره ثبت شهرستان آباده ضمن تبریک ایام مبارک و فرخنده پیروزی انقلاب اسلامی به حاضرین عنوان داشت: همان گونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) فرموده اند: " دهه فجر مظهر شکوه، عظمت و فداکاری ملت ایران است. " و ضمن ابراز خرسندی از افتتاح پایگاه مقاومت بسیج ثبت آباده در این مناسبت بزرگ افزود: به عنوان خدمتگزاران مردم موظفیم با تفکر بسیجی در پیشبرد اهداف عالیه این نظام مقدس و همگام با آرمان های امام راحل ( ره ) و شهدای گرانقدر انقلاب در پاسداری از ارزش ها  حرکت نماییم.

وی افزود: آن چه که امروز ضرورت آن بیش از همیشه حس می گردد ترویج روحیه بسیجی در بین آحاد جامعه است و بحمداله اداره ثبت این شهرستان در این سال ها با بهره گیری از پرسنل ولایتمدار و انقلابی و تسهیل و تسریع در امور مراجعین مصداق خدمت صادقانه که همان ترویج روحیه بسیجی در جامعه می باشد را  متجلی ساخته است. 

لازم به توضیح است که در این مراسم حمید ستاری رییس اداره ثبت اسناد و املاک آباده به سمت سرپرست پایگاه مقاومت شهدای مدافع حرم این اداره منصوب گردید.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است