سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات خبر  

نسخه چاپي

زمان مخابره :   دوشنبه 16 بهمن 1396 - 09:11:02 ق.ظ

مدیرکل ثبت فارس: صدور بیش از 157 هزار سند مالکیت کاداستری از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه در این استان

مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس اظهار داشت: با توجه به لزوم ارائه خدمات صحیح و سریع به جامعه نظارت مستمر بر فرایندها و اصلاح شیوه های ناکارآمد ضروری می باشد و خوشبختانه طی سال های اخیر با بهره گیری از پرسنل متخصص شاهد نیل به اهداف مد نظر و رضایت بیش از پیش مردم فهیم این استان بوده ایم.

  

به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس مهدی اقبال مدیرکل ثبت این استان ضمن اشاره به صدور 157  هزار و 390 سند مالکیت کاداستری از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه در این استان بیان داشت: کارکنان خدوم این اداره کل همواره تلاش داشته اند ضمن حرکت در راستای سیاست های سازمان ثبت در جهت کسب رضایت حداکثری مراجعین گام بردارند و آمار خدمات ارائه شده در 10 ماهه سال جاری مؤید این امر می باشد.

وی افزود: از این میزان سند صادر گردیده توسط واحدهای تابعه ثبتی در سراسر این استان طی 10 ماهه سال جاری نزدیک به 80  هزار سند در مناطق پنج گانه ثبت شیراز صادر و به مالکین تسلیم شده است.

مدیرکل ثبت فارس خاطر نشان ساخت: با توجه به لزوم ارائه خدمات صحیح و سریع به جامعه نظارت مستمر بر فرایندها و اصلاح شیوه های ناکارآمد ضروری می باشد و خوشبختانه طی سال های اخیر با بهره گیری از پرسنل متخصص شاهد نیل به اهداف مد نظر و رضایت بیش از پیش مردم فهیم این استان بوده ایم.  

همچنین وی آمار استعلام های واصله از دفاتر اسناد رسمی سراسر این استان طی مدت فوق الذکر را تعداد 133 هزار و 193 استعلام برشمرد و افزود: از این تعداد همگی بصورت الکترونیکی بررسی و پاسخ داده شده است.

گفتنی است در خصوص انجام خلاصه معاملات الکترونیک نیز از ابتدای سالجاری تا پایان دی ماه تعداد 97 هزار و 194 خلاصه معامله از دفاتر اسناد بصورت الکترونیکی دریافت شده که تمام آن ها بررسی و ثبت گردیده است.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است