سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات خبر  

نسخه چاپي

زمان مخابره :   چهارشنبه 18 بهمن 1396 - 08:15:51 ق.ظ

رییس اداره ثبت منطقه یک شیراز: اولویت ما تسهیل و روان سازی در جهت ارائه خدمات به مراجعین می باشد.

حمید کشاورز رییس اداره ثبت اسناد و املاک منطقه یک شیراز با اشاره به صدور 33 هزار سند مالکیت کاداستری در 10 ماهه سالجاری عنوان داشت: نقش پر اهمیت تثبیت مالکیت ها خود بیان گر جایگاه حساس ادارات ثبت می باشد و اقدامات ارزشمند این ادارات در رسمیت بخشیدن به عقود و قراردادها یکی از مهم ترین عوامل در ایجاد امنیت حقوقی جامعه است.

 

حمید کشاورز رئیس اداره ثبت اسناد و املاک منطقه یک شیراز ضمن اشاره به صدور 33 هزار  سند مالکیت کاداستری از ابتدای سال جاری تا کنون در این واحد ثبتی اظهار نمود: طی سال های اخیر و همگام با تحولات عظیم ایجاد شده در پیکره ثبت اسناد و املاک تلاش داشته ایم با بهبود فرایندها در راستای خدمات رسانی بهتر به مردم اقدام نماییم.

کشاورز افزود: با توجه به این که این واحد ثبتی از لحاظ حجم مراجعین در بین ادارات مناطق پنج گانه شیراز رتبه نخست را داراست به همین جهت سیاست ما تداوم حرکت هدفمند و برنامه ریزی در راستای تسریع، تسهیل و نیل به رضایت حداکثری مردم فهیم شیراز بوده است.

وی خاطر نشان ساخت: نقش پر اهمیت تثبیت مالکیت ها خود بیان گر جایگاه حساس ادارات ثبت می باشد و اقدامات ارزشمند این ادارات در رسمیت بخشیدن به عقود و قراردادها یکی از مهم ترین عوامل در ایجاد امنیت حقوقی جامعه است.

رییس اداره ثبت اسناد و املاک منطقه یک شیراز ضمن ترغیب مالکین اسناد دفترچه ای برای تعویض اسناد خود به اسناد مالکیت کاداستری بیان داشت: با توجه به سیاست های مصوب سازمان ثبت و ضرورت تبدیل اسناد مالکیت دفترچه ای به کاداستری اداره ثبت منطقه یک شیراز آمادگی کامل دارد تا در سریع ترین زمان ممکن در این زمینه به مردم فهیم شیراز ارائه خدمات نماید.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است