سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات خبر  

نسخه چاپي

زمان مخابره :   چهارشنبه 18 بهمن 1396 - 12:33:55 ب.ظ

در هفتمین روز از دهه مبارک فجر صورت پذیرفت: بازدید مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس و هیأت همراه از اداره ثبت شهرستان فیروزآباد

 

در هفتمین روز از ایام ا... دهه فجر انقلاب اسلامی مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس و هیأت همراه ضمن بازدید از اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان فیروزآباد از نزدیک در جریان نحوه عملکرد این اداره و پاسخگویی به مراجعین قرار گرفتند.

در این بازدید مدیرکل ثبت فارس ضمن تبریک ایام مبارک و میمون پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی عنوان داشت: همان گونه که رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) فرموده اند: " دهه فجر در تاریخ ایران نقطه ای تعیین کننده و بی مانند به شمار می رود." و با اشاره به ایثار و از خود گذشتگی شهدای گرانقدر انقلاب افزود: در شرایط حساس کنونی حفظ حیثیت این نظام مقدس بر همگان واجب است و موظفیم با تمام وجود در مسیر آرمان های والای امام راحل (ره) و شهیدان حرکت نماییم.

وی خاطر نشان ساخت: مهیا نمودن بهره مندی مردم از خدمات سریع و مطمئن زمینه اعتماد عمومی جامعه را افزایش می دهد و با تحقق این امر مردم ادارات ثبت را امین خود دانسته و نیز گستره فعالیت های این ادارات بیش از پیش تبیین می گردد .

مدیرکل ثبت فارس رمز موفقیت سازمان ثبت در مبحث مکانیزاسیون را حاکی از تخصص توأم با همدلی مسؤلان این سازمان برشمرد و افزود: بحمداله امروز شاهد به ثمر نشستن تلاش های بی وقفه کارشناسان خدوم سازمان ثبت در ارائه خدمات مکانیزه به جامعه می باشیم.  

 

اقبال ضمن قدردانی از زحمات پرسنل این واحد ثبتی سال جاری اظهار نمود: خوشبختانه شاهد روند مطلوب ارائه خدمات توسط پرسنل ثبت فیروزآباد به مراجعین بوده ایم و امیدواریم این روند مثبت تداوم یابد.

لازم به ذکر است در جریان این بازدید تعدادی از مراجعین به این واحدهای ثبتی با مدیرکل ثبت فارس دیدار نموده و ضمن بیان مشکلات خود و دریافت دستورات لازم، از نحوه رسیدگی و فرایندهای موجود ارائه خدمت در اداره فوق اعلام رضایت نمودند.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است