سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات خبر  

نسخه چاپي

زمان مخابره :   سه شنبه 24 بهمن 1396 - 12:20:24 ب.ظ

مدیرکل ثبت فارس: رشد 28 درصدی وصول مطالبات بانک ها توسط اداره اجرای ثبت شیراز در 10 ماهه سال جاری

 

مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس ضمن اشاره به وصول 1 هزار و 570 میلیارد و 242 میلیون و 486 هزار ریال از مطالبات معوقه بانکها توسط دایره اجرای ثبت شیراز از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه اظهار داشت: در این زمینه شاهد رشد 28 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته می باشیم.

قابل توضیح است در مدت مشابه سال گذشته بیش از 1 هزار و 224 میلیارد از این مطالبات توسط دایره اجرای ثبت شیراز وصول گردیده بود.

وی اعلام داشت: از مطالبات وصول گردیده طی این مدت سهم بانکهای دولتی بیش از 270 میلیارد ریال و میزان مطالبات وصول گردیده بانکهای خصوصی نزدیک به 1 هزار و 300 میلیارد ریال بوده است.

مدیرکل ثبت فارس بیان داشت: با توجه به جایگاه تعیین کننده ادارات ثبت اسناد و املاک در حفظ بهداشت حقوقی و مالکیت های مشروع اشخاص، اصلاح فرایندهای ارائه خدمات در سال های اخیر عاملی اساسی و تعیین کننده در دفاع از حقوق مراجعین بوده و خوشبختانه با تغییرات بنیادین و استفاده از فناوری های نوین در این مدت شاهد جهش مطلوب در نیل به رضایت بیش از پیش جامعه می باشیم.

اقبال افزود: همان گونه که در این سال ها عمده هدف ادارات ثبت این استان در راستای صیانت از حقوق مردم فهیم فارس بوده است خود را ملزم می دانیم ضمن بهبود هر چه مطلوب تر شیوه های خدمت رسانی گام های ارزشمندی در جهت پیشبرد اهداف سازمان ثبت برداریم.   

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است