سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات خبر  

نسخه چاپي

زمان مخابره :   یکشنبه 6 اسفند 1396 - 01:09:53 ب.ظ

توسط مدیرکل ثبت فارس از اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان کوار بازدید گردید.

مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس در جریان بازدید از اداره ثبت شهرستان کوار عنوان نمود: با توجه به این که به عنوان خادمین مردم افتخار خدمتگزاری نصیب ما گردیده است، موظفیم در انجام امور مراجعین صمیمیت و دلسوزی را سرلوحه کار خود قرار دهیم و ضمن رعایت دقیق قوانین موجود برخورد مناسبی با مراجعین داشته و در جهت تسهیل و تسریع فرایندها بکوشیم.

 

مهدی اقبال مدیرکل اداره ثبت اسناد و املاک فارس به همراه معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی و مسؤل حفاظت و اطلاعات این اداره کل از اداره ثبت شهرستان کوار بازدید نمودند.

در این بازرسی که در ادامه روند نظارت هر چه بیشتر بر عملکرد واحدهای تابعه ثبتی این استان انجام گردید بازدید کنندگان از قسمتهای مختلف این اداره دیدن نموده و مراحل انجام فرایندها مورد بازبینی قرار گرفت.

همچنین در این بازدید مدیرکل ثبت فارس ضمن دیدار با پرسنل و قدردانی از زحمات آن ها در ارائه خدمات به مردم این شهرستان در سال جاری خاطر نشان ساخت: خوشبختانه ادارات تابعه ثبتی در سال 96 در زمینه ارائه خدمات به هم استانیها روند مطلوبی داشته اند و در تمام قسمت ها شاهد تسریع و تسهیل انجام امورات ثبتی مراجعین بوده ایم و این امر را مرهون تلاش های خالصانه پرسنل واحد های ثبتی سراسر استان دانست  و ابراز امیدواری نمود در سال جدید نیز با تلاش بیشتر این مجموعه روند مطلوب خدمت رسانی به مردم شریف فارس و نیل به اهداف مصوب سازمانی تداوم یابد.

اقبال عنوان داشت: با توجه به این که به عنوان خادمین مردم افتخار خدمتگزاری نصیب ما گردیده است، موظفیم در انجام امور مراجعین صمیمیت و دلسوزی را سرلوحه کار خود قرار دهیم و ضمن رعایت دقیق قوانین موجود برخورد مناسبی با مراجعین داشته باشیم و در جهت تسهیل و تسریع فرایندها بکوشیم.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس تصریح نمود: یکی از مهم ترین ملزومات بهداشت و امنیت قضایی جامعه تنظیم اسناد رسمی می باشد هدف ما آشنایی بخشیدن هر چه بیشتر به جامعه در این زمینه بوده و به عنوان کارکنان مجموعه ثبت اسناد و املاک موظفیم مردم را به سمت تنظیم اسناد رسمی در نقل و انتقالات و جایگزینی این اسناد به جای قولنامه های عادی و وکالتنامه ترغیب نماییم.

وی با اشاره به وجود کمبودهای مشهود در حوزه های مختلف در ادارات تابعه و بخصوص در این واحد ثبتی افزود: با تمام توان در جهت رفع کاستی های موجود گام برداشته و راههای ارائه مطلوب تر خدمات به مردم و مراجعین را فراهم می نماییم.

همچنین مدیرکل ثبت فارس در جمع پرسنل این واحد ثبتی توصیه ها و رهنمودهایی در راستای انجام بهتر فرایندها به ایشان ارائه نمود.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است