سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات خبر  

نسخه چاپي

زمان مخابره :   شنبه 12 اسفند 1396 - 05:35:33 ب.ظ

مدیرکل ثبت فارس در بازدید از اداره ثبت شهرستان آباده: تحولات ایجاد شده در ارائه خدمات مبین نقش بی بدیل ادارات ثبت در حفظ حقوق مردم

مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس در جریان بازدید از اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان آباده اظهار داشت: به عنوان امانت داران حقوق مردم و بیت المال موظف به استفاده حداکثری از فرصت ایجاد شده جهت خدمتگزاری بهینه به جامعه می باشیم و در این راستا بیشترین توان خود را در جهت دفاع از حقوق مراجعین به کار خواهیم گرفت.

 

به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس در اسفند ماه سال جاری و در ادامه بازدید از واحدهای تابعه ثبتی، تیم بازرسی ثبت این استان متشکل از مدیرکل و هیأت همراه از اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان آباده بازدید نمودند.

در ابتدای این بازدید حمید ستاری رییس اداره ثبت آباده به ارائه گزارشی از عملکرد ثبت این شهرستان در سالجاری پرداخت و در خصوص برخی کمبود ها در این اداره مواردی مطرح گردید.

همچنین مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان فارس ضمن دیدار و گفتگو با پرسنل اداره فوق از تلاش های آنان در جهت انجام امور مردم شریف این شهرستان قدردانی نمود.

اقبال با اشاره به تحولات انجام شده در ادارات ثبت اسناد و املاک عنوان داشت: در شرایط کنونی به جهت تحولات ایجاد شده در راستای ارائه خدمات مطلوب به مراجعین شاهد تجلی هر چه بیشتر نقش تعیین کننده ادارات ثبت در تنظیم روابط اقتصادی، حقوقی و اجتماعی جامعه می باشیم و نقش بی بدیل این ادارات در حفظ بهداشت حقوقی جامعه بر کسی پوشیده نیست.

مدیرکل ثبت فارس اظهار داشت: به عنوان امانت داران حقوق مردم و بیت المال موظف به استفاده حداکثری از فرصت ایجاد شده جهت خدمتگزاری بهینه به جامعه می باشیم و در این راستا بیشترین توان خود را در جهت دفاع از حقوق مراجعین به کار خواهیم گرفت.

لازم به توضیح است در این بازدید که به منظور بررسی روند ارائه هرچه مطلوب تر خدمات به مراجعین و نیز رسیدگی به مشکلات این واحد انجام شد، مدیرکل ثبت فارس و هیأت همراه از قسمتهای مختلف این اداره دیدن نمودند و ضمن بازرسی از تمامی قسمتهای این اداره و نحوه خدمت رسانی به مردم به درخواست های تعدادی از مراجعین رسیدگی و پاسخگویی نمودند.

همچنین قابل ذکر می باشد در ادامه این بازرسی ها دوره آموزشی شغلی "املاک، مؤسسات، نهادهای عمومی و غیر عمومی" و نیز دوره عمومی "آشنایی با نحوه رسیدگی به تخلفات اداری" جهت پرسنل ادارات ثبت اسناد و املاک شهرستان های آباده، بوانات، اقلید و خرمبید با تدریس مدیرکل ثبت فارس برگزار گردید.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است