سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات خبر  

نسخه چاپي

زمان مخابره :   یکشنبه 13 اسفند 1396 - 10:56:42 ق.ظ

مدیرکل ثبت فارس و هیأت همراه از اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان اقلید بازدید نمودند.

مهدی اقبال مدیرکل اداره ثبت اسناد و املاک استان فارس در جریان بازدید از اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان اقلید ضمن تأکید بر لزوم سلامت اداری عنوان داشت: همگی ما موظفیم در حیطه امورات محوله بیشترین تلاش ممکن را انجام داده و فضای خدمت رسانی هر چه مطلوب تری برای جامعه ایجاد نماییم.

 

به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس مهدی اقبال مدیرکل ثبت این استان به همراه معاونین امور املاک و برنامه ریزی، مسؤلان ادارات حفاظت و اطلاعات، فناوری اطلاعات و جمعی دیگر از کارشناسان ثبت فارس ضمن بازدید از اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان اقلید از نزدیک در جریان نحوه عملکرد کارکنان این اداره و پاسخگویی به مراجعین قرار گرفتند.

در این بازدید مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس ضمن دیدار با پرسنل اداره فوق و قدردانی از زحمات ایشان و با تأکید بر لزوم سلامت اداری و تلاش در جهت تحقق برنامه های مد نظر سازمان ثبت عنوان داشت: همگی ما موظفیم در حیطه امورات محوله بیشترین تلاش ممکن را انجام داده و فضای خدمت رسانی هر چه مطلوب تری برای جامعه ایجاد نماییم. 

وی کسب رضایت حداکثری مردم و کوشش در انجام امور مراجعین در حداقل زمان ممکن را امری لازم و ضروری برشمرد و تصریح نمود: باید با انجام صحیح و به موقع فرایندها زمینه دفاع از حقوق مردم را فرهم نماییم.

اقبال همچنین از رییس این اداره خواست تا با اعمال مدیریت هوشمندانه بر مجموعه تحت امر خود و با شناسایی و ارزیابی نقاط ضعف و قوت این مجموعه برنامه ریزی لازم را در جهت بهبود فراینده انجام داده و گام های مثبتی جهت نیل به اهداف سازمانی بردارد. 

گفتنی است که برنامه بازدید سرزده مدیرکل ثبت فارس از ادارات تابعه که به منظور بررسی از نزدیک مسایل و مشکلات این واحدها و نحوه خدمت رسانی به مراجعین صورت می پذیرد، طی ماه پایانی سالجاری نیز بصورت مستمر ادامه دارد.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است