سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات خبر  

نسخه چاپي

زمان مخابره :   چهارشنبه 16 اسفند 1396 - 09:53:51 ق.ظ

مدیرکل ثبت فارس در مراسم تودیع و معارفه رؤسای پیشین و جدید اداره اجرای ثبت شیراز: نظارت همه جانبه بر مؤلفه های خدمت رسانی گامی مهم در موفقیت رؤسای ادارات ثبت

مهدی اقبال مدیرکل ثبت فارس در مراسم تودیع و معارفه رؤسای پیشین و جدید اداره اجرای ثبت شیراز بیان داشت: از مشخصات رییس موفق تعامل مطلوب با پرسنل در راستای ارائه خدمات بهینه به جامعه، جدیت و نظارت هر چه بیشتر بر مؤلفه های خدمت رسانی می باشد و افزود: بحمداله تعالی رمز موفقیت ثبت فارس بهره گیری از رؤسای متخصص، متعهد و انقلابی بوده و به مدد این امر شاه

 

طی مراسمی و با حضور مدیرکل و دیگر مسؤلان اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس در اداره اجرای ثبت شیراز حمید قرقانی بعنوان کفیل جدید این اداره معرفی گردید.

در این مراسم مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس ضمن قدردانی از زحمات ابراهیم حفار رییس پیشین اداره اجرای ثبت شیراز خاطر نشان ساخت: جدیت و وظیفه شناسی نامبرده در زمان تصدی این سمت موجب هم دلی و همگامی بیش از پیش این مجموعه در خدمت رسانی بهینه به مردم فهیم شیراز گردید به گونه ای که در این مدت در تمام مؤلفه های انجام فرایندها شاهد سرعت عمل، دقت و در نهایت حفظ حقوق مراجعین بوده ایم.

همچنین مدیرکل ثبت فارس ابراز امیدواری نمود رییس جدید این اداره ضمن ایجاد تعامل مطلوب با مجموعه تحت امر و با جدیت برنامه های مصوب را پیگیری نموده و به مرحله اجرا درآورد.

اقبال از مشخصات رییس موفق را تعامل مطلوب با پرسنل در راستای ارائه خدمات بهینه به جامعه، جدیت و نظارت هر چه بیشتر بر مؤلفه های خدمت رسانی عنوان نمود و افزود: بحمداله تعالی رمز موفقیت ثبت فارس بهره گیری از رؤسای متخصص، متعهد و انقلابی بوده و به مدد این امر شاهد پیشبرد هر چه مطلوب تر برنامه های مصوب سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و رضایت حداکثری مردم شریف این استان می باشیم.

وی اظهار داشت: ارتقای عملکرد و بهبود ارائه خدمات، رمز تکریم و پاسداشت مردم می باشد و افزود: موظفیم در راستای سیاستهای سازمانی مصوب تمام توان و تلاش خود را به کار گیریم تا در حداقل زمان ممکن و با شفافیت هر چه بیشتر پاسخگوی مردم باشیم.

لازم به توضیح است که در این مراسم ابراهیم حفار رییس پیشین اداره اجرای ثبت شیراز به عنوان رییس اداره ثبت منطقه پنج شیراز معرفی گردید.   

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است