سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات خبر  

نسخه چاپي

زمان مخابره :   شنبه 19 اسفند 1396 - 08:42:37 ق.ظ

مدیرکل ثبت فارس: صدور بیش از 178 هزار سند مالکیت کاداستری از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه در این استان

مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس ضمن اشاره به صدور بیش از 178 هزار سند مالکیت کاداستری در 11 ماهه سال جاری در این استان بیان داشت: با توجه به گستردگی خدمات ارائه شده توسط ادارات ثبت اسناد و املاک نیاز به تبیین هر چه بیشتر جایگاه این ادارات در جامعه ملموس بوده و به عنوان جزئی از پیکره عظیم ثبت اسناد و املاک موظف به تبیین نگاه تحول گرایانه این

 

به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس مهدی اقبال مدیرکل ثبت این استان ضمن اشاره به صدور 178 هزار و 271 سند مالکیت کاداستری از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه در این استان اظهار نمود: طی سال جاری پرسنل خدوم ادارات تابعه ثبتی فارس با تلاش مضاعف در راستای نیل به سیاست های مصوب سازمان ثبت حرکت نموده اند و آمار انجام فرایندها و خدمات ارائه گردیده در این مدت خود بیانگر حرکت در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و استفاده از ظرفیت های ممکن در جهت تثبیت مالکیت ها و حقوق اشخاص می باشد.

اقبال بیان داشت: از این میزان سند صادر گردیده توسط واحدهای تابعه ثبتی در سراسر این استان طی 11 ماهه سال جاری نزدیک به 90  هزار سند در مناطق پنج گانه ثبت شیراز صادر و به مالکین تسلیم شده است.

وی افزود: با توجه به گستردگی خدمات ارائه شده توسط ادارات ثبت اسناد و املاک نیاز به تبیین هر چه بیشتر جایگاه این ادارات در جامعه ملموس بوده و به عنوان جزئی از پیکره عظیم ثبت اسناد و املاک موظف به تبیین نگاه تحول گرایانه این سازمان در حوزه خدمت رسانی بهینه به مردم می باشیم.   

مدیرکل ثبت فارس تصریح نمود: برنامه داریم در سال آتی نیز با تداوم روند مطلوب انجام فرایندها رضایت هر چه بیشتر مردم فهیم این استان را دنبال نماییم.

همچنین وی آمار استعلام های واصله از دفاتر اسناد رسمی سراسر این استان طی مدت فوق الذکر را تعداد 149 هزار و 618 استعلام برشمرد و افزود: از این تعداد همگی بصورت الکترونیکی بررسی و پاسخ داده شده است.

لازم به ذکر می باشد در خصوص انجام خلاصه معاملات الکترونیک نیز از ابتدای سالجاری تا پایان بهمن ماه تعداد 110 هزار و 318 خلاصه معامله از دفاتر اسناد بصورت الکترونیکی دریافت شده که تمام آن ها بررسی و ثبت گردیده است.

 

 

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است