سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات خبر  

نسخه چاپي

زمان مخابره :   پنجشنبه 23 فروردین 1397 - 12:46:47 ب.ظ

مراسم تقدیر از کارمندان نمونه اداره کل ثبت فارس با حضور مدیرکل و معاونین این اداره کل

 

با حضور مدیرکل، معاونین و دیگر مسؤلان اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس جلسه ای به منظور قدردانی از عملکرد کارکنان نمونه بخش های مختلف این اداره کل در سالن ویدئو کنفرانس ثبت استان برگزار گردید.

در این جلسه مهدی اقبال مدیرکل ثبت فارس ضمن اشاره به حدیث " من لم یشکر المنعم من المخلوقین لم یشکر الله عزوجل" عنوان نمود: پیشبرد سیاست ها و برنامه های مصوب سازمان ثبت در سال گذشته امکان پذیر نبود مگر با تعهد و تلاش بی وقفه تمامی پرسنل خدوم این استان.

مدیرکل ثبت فارس افزود: امروزه اهمیت بی بدیل نیروی انسانی در نیل به اهداف سازمانی واقعیتی غیر قابل انکار می باشد و  بحمداله تعالی این اداره کل با بهره گیری از پرسنل مجرب در راه خدمات رسانی بهینه به مردم فهیم فارس فعالیت می نماید.

اقبال اظهار داشت: آمار مطلوب انجام فرایندها و ارائه خدمات اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس حاکی از این امر است که همگی کارمندان در تمام قسمت های خدمت رسانی با تمام وجود فعالیت می نمایند و کارکنان منتخب بخش ها به نمایندگی از همکاران خود برگزیده شده اند.

وی ابراز امیدواری نمود مجموعه ثبت فارس در سال جاری نیز همچون سال های قبل ضمن مد نظر قرار دادن ارزش خدمت رسانی به مردم، در راستای نیل به اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان های انقلاب گام بردارند.   

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است