سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات  

نسخه چاپي

  یکشنبه 4 تیر 1396 - 12:47:20 ب.ظ  

افتتاح نمازخانه اداره ثبت اسناد و املاک فسا با حضور نماینده فارس در مجلس خبرگان رهبری

در مراسم افتتاح نمازخانه اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان فسا آیت اله بهشتی نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ نماز جماعت در ادارات، این امر را گامی ارزشمند در راستای حفظ شعائر دینی و ترغیب جامعه به این فریضه الهی دانست و از اقدام مسؤلان ثبت فسا به جهت افتتاح این نمازخانه جدید الاحداث قدردانی نمود.

به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس با حضور نماینده مردم این استان در مجلس خبرگان رهبری، جمعی از رؤسای ادارات و اعضای شورای شهر فسا، سران دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق این شهرستان و پرسنل اداره ثبت اسناد و املاک فسا نمازخانه جدید الاحداث این اداره افتتاح گردید.

در ابتدای این مراسم محسن مرتضوی نیا رییس ثبت فسا ضمن خیر مقدم به مدعوین و با تشریح نحوه عملکرد این اداره و شیوه خدمت رسانی به مراجعین اظهار داشت: رشد سال های اخیر ادارات ثبت در راستای مکانیزاسیون همه در جهت سرعت، دقت و جلوگیری از تضییع حقوق مردم بوده و ملاک ما رضایت حداکثری مراجعین و سرعت عمل در انجام فرایندها است و امیدواریم که این روند خدمات رسانی مطلوب استمرار یابد.

مرتضوی نیا افزود: خوشبختانه این واحد ثبتی با داشتن کارکنانی متعهد و متخصص توانسته طی سال های اخیر گام های قابل توجهی در راستای انجام بهینه امور مراجعین و مردم فهیم شهرستان فسا بردارد و در تلاش هستیم اداره ثبت این شهرستان را به جایگاه واقعی و در خور شأن آن برسانیم.  

در ادامه این جلسه آیت اله دکتر احمد بهشتی نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری ضمن تبریک ایام پرفیض و پربرکت ماه مبارک رمضان به حاضرین و با اشاره به روند مطلوب خدمت رسانی در ادارات ثبت اسناد و املاک، آن را حاصل تعهد و تخصص پرسنل خدوم ثبت فارس برشمرد و بر لزوم استمرار این روند در خدمات رسانی بهینه به مراجعین تأکید نمود.

آیت اله بهشتی همچنین با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ نماز جماعت در ادارات، این امر را گامی ارزشمند در راستای حفظ شعائر دینی و ترغیب جامعه به این فریضه الهی دانست و از اقدام مسؤلان ثبت فسا به جهت افتتاح این نمازخانه جدید الاحداث قدردانی نمود.

لازم به توضیح است که حاضرین در این مراسم در ضیافت افطاری که به میزبانی اداره ثبت اسناد و املاک این شهرستان مهیا گردیده بود شرکت نمودند.

.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است